Люди

«Ви прокляті всі без винятку». Сергій Притула пояснив росіянам, яке в них майбутнє (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Український ведучий і волонтер Сергій Притула записав відео російською мовою. Каже, що в ньому він востаннє звернувся до росіян, повідомляє Репортер з посиланням на NV.ua.

Сергій Притула пояснив росіянам, яке майбутнє на них чекає

Сергій Притула записав відеозвернення до росіян, яке назвав – “Гештальт закрито”.

Він пояснив, що звертається до них вдруге та востаннє. Вперше він публічно звернувся до росіян 25 лютого на другий день війни. Тоді він звернувся до російських зірок шоу-бізнесу, з якими йому раніше доводилося працювати за 17 років кар’єри на телебаченні.

«Я закликав російських зірок зупинити війну», – сказав він, пояснивши, що наївно вважав, що зірки зможуть достукатися як до суспільства, так і до уряду, і пояснити їм безглуздість того, що відбувається. «Але російські зірки мовчали», – сказав Притула.

Читайте: Вірте в ЗСУ та донатьте волонтерам: франківський ультрас про службу на передовій

У своєму відео він назвав росію країною навпаки.

Тому що все працює в ній не так, як має бути, а навпаки. Як приклад він навів голову російської православної церкви, який замість того, щоб закликати до миру, благословляє війну. Як другий приклад він навів слово війна, яким не можна називати війну, яку Росія розв’язала проти України.

У дев’ятихвилинному зверненні він також розповів росіянам про злочини, які скоюють російські військові в Україні. І передбачив, яке майбутнє чекає на росіян у найближчому часі, і пообіцяв, що українці мститимуться за всі скоєні злочини:

Діти кожного вбитого українського солдата зростатимуть лише з однією думкою – помста. І це ви зробили своїми руками, росіяни. Ви думали, що вбиватимете, гвалтуватимете і грабуватимете і про це ніхто не дізнається? Гей, хлопці, 2022 рік. Ми вже ідентифікуємо вас.

Він нагадав, що росіяни української мови не знають, натомість українці російською мовою володіють непогано. Тому українці шукатимуть росіян і мститимуться по всьому світу: «Ми вичікуватимемо, а ви будете неуважні».

Ви прокляті усі без винятку. Вам та вашим дітям жити в ізоляції від усього цивілізованого світу, який хоче творити. Ви ж здатні тільки руйнувати. Ваше майбутнє – країна-вигнанка. Ваше майбутнє — країна 404. І незабаром настане той час, коли в Махачкалі, Улан-Уде та Якутську, після того, як з війни не повернуться тисячі бійців, виникне питання: а навіщо нам вбивати українців, якщо росіяни — ближче, і це вони відправили нас на фронт гарматним м’ясом, як завжди, і робили із підкореними народами? Але чи надовго? Горіть у пеклі, росіяни. Оруелл вам аплодує.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.