Соціум

«На сьогодні водій звільнений. Із заявами чи скаргами ніхто не звертався», – Голутяк

Google+PinterestLinkedInTumblr
Водія автобуса, який у середу, 9 жовтня, у Івано-Франківську витягнув із салону пасажирку, звільнили 11 жовтня за власним бажанням.

Про це у коментарі «Репортеру» повідомив директор КП «ЕлектроАвтоТранс» Віталій Голутяк.

За словами Голутяка, на водія ніхто не тиснув, він сам написав заяву, бо розумів, що все одно звільнять. Про поновлення водія на роботі, як того нині вимагають багато франківських користувачів соцмереж, наразі не йдеться – немає офіційних підстав.

На вівторок, 15 жовтня, на підприємстві запланували розмову з водіями з цього приводу.

«У вівторок буде інструктаж з водіями у зв’язку з цим випадком, – говорить Віталій Голутяк. – Я хочу ще сам послухати думку наших водіїв, тому що вона також неоднозначна: частина його підтримує, частина – ні. Також я буду говорити з управлінням транспорту, можливо, з міським головою».

Як каже директор КП «ЕлектроАвтоТранс», у разі позаштатної ситуації водій мав викликати поліцію, але на відео цього не видно, а інших свідчень наразі немає.

У Франківську водій виштовхав пасажирку з автобуса, – його звільнили (ВІДЕО)

«Є перелік порушень, на які водій зобов’язаний викликати допомогу, – розповідає Голутяк. – Наприклад, якщо ця особа дійсно загрожувала або стану майна, або іншим пасажирам. Якщо для цього є підстава. Бо з того відео, що є в інтернеті, підстав для цього не видно. І на сьогодні в нас немає ані заяв, ані скарг – крім відео, нічого. Ніхто із пасажирів чи потерпілих до нас не звертався».

За словами Віталія Голутяка, водій просто повідомив диспетчеру, що в нього є неадекватний пасажир, запитав, що робити. Диспетчер сказав, якщо є необхідність – викликати поліцію. Натомість водій потім передзвонив і сказав, що він уже вивів пасажира з автобуса і продовжив рух.

«Це все, що нам було відомо до моменту оприлюднення відео. Наразі до нас ніхто не звертався й нічого не казав», – додав директор КП «ЕлектроАвтоТранс».

Більше за цією темою читайте у наступному номері “Репортера” від 17 жовтня.
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.