Соціум

На осінньому балу студенти медколеджу у Франківську зібрали гроші для ЗСУ

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківському національному медичному університеті в четвер, 19 жовтня, відбувся Благодійний осінній бал. Усі кошти, зібрані впродовж заходу,  передали на збір для 92 окремої штурмової бригади танкового батальйону. 

Під час балу провели благодійний ярмарок: охочі могли перекусити, придбавши смаколики, які підготували студенти. Крім того, присутні могли навчитися танцювати вальс – танцювальний майстер-клас провели студент медичного факультету Олександр Камінський та студентка сестринського відділення Романа Галат. Після танцювальної частини вісім студентських команд стали учасниками конкурсів, у яких випробували свої акторські здібності.

Ми організували цей захід перш за все з метою долучитися до збору коштів для 92 окремої штурмової бригади танкового батальйону, який зараз знаходиться на Донецькому напрямку. Хлопцям потрібно 10 планшетів для керування дронами та один Starlink. Тому я і вирішила, що не можу проігнорувати прохання наших воїнів, – каже голова студентської ради коледжу Вікторія Плав’яник. – Також бал – це відмінна нагода зібратися всім студентам разом, а першокурсникам познайомитися з іншими.

Учасниками балу стали близько сотні студентів коледжу всіх курсів та спеціальностей.

Вдалося зібрати 10 690 гривень, які передадуть на потреби українським військовим.

Проведення благодійного осіннього балу вже стає своєрідною традицією. Минулого року студенти також проводили благодійний бал, кошти з якого спрямували на допомогу дітям-сиротам, постраждалим від воєнної агресії росії.

Читайте також:

Вони загинули за Україну. Полковник Юрій Погорілий

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.