10 громад Івано-Франківської області отримають гроші з державного бюджету для центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП).
Гроші мають бути спрямовані на будівництво, реконструкцію чи капітальний ремонт ЦНАП, на облаштування ЦНАП, а також на придбання обладнання для видачі закордонних паспортів, ID-карток та обладнання для оформлення і видачі посвідчень водія і реєстрації транспортних засобів. Про це повідомили в Івано-Франківському регіональному центрі, пише Репортер.
У центрі зазначають, що якщо проаналізувати суми та спрямування коштів, можна зробити висновок, що в Єзупільська територіальна громада ЦНАП створюватиметься «під ключ».
Білоберізька сільська територіальна громада, Кутська селищна рада, Рожнятівська селищна рада та Ворохтянська селищна рада (територіальна громада Ворохти та Татарова) здійснюватимуть будівництво, реконструкцію чи капітальний ремонт ЦНАП. Ще 5 прикарпатських громад за кошти субвенції матимуть обладнання для видачі закордонних паспортів, ID-карток та обладнання для оформлення й видачі посвідчень водія і реєстрації транспортних засобів.
“Ці громади були включені до складених Мінекономікою ще у 2019 році переліків громад для отримання обладнання відповідно до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із забезпечення ЦНАП обладнанням для видачі паспортних документів, посвідчення водія та реєстрації транспортних засобів. Втім в минулі роки закупівлі обладнання не відбулося, тому є надія, що у 2021 році громади отримають анонсоване обладнання”, – повідомляють в Івано-Франківському регіональному центрі.
Наразі з 10-ти перелічених громад 6 громад вже мають відкриті ЦНАПи, що створені / модернізовані у 2019-2021 роках за підтримки ULEAD з Європою: створення ЦНАП, отримавши меблі, офісну та комп’ютерну техніку, ознакування:
- в 3-х громадах ЦНАПи створені «з нуля» – Білоберізька сільська територіальна громада, Lanchin Otg, Брошнів-Осадська територіальна громада
- в 3-х громадах ЦНАПи вже працювали, але були модернізовані – Делятинська територіальна громада, Коломийська міська рада, Калуська міська рада.
Скільки всього громад Прикарпаття подавали заявки для відбору та причини їх відхилення, наразі Міністерство цифрової трансформації України не повідомляє.
При цьому, як вказано у порядку та умовах надання субвенції, громадам має бути надіслана копія відповідного рішення (витяг із протоколу) із зазначенням причин невключення об’єктів до переліку на одержання субвенції впродовж 10 робочих днів з дня прийняття такого рішення.
Comments are closed.