Соціум

Майже половина франківських школярів навчається онлайн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Майже половина франківських школярів з 1 вересня навчається онлайн. Решта – на змішаній формі чи офлайн.

Але ситуація змінюється, зокрема після сьогоднішньої повітряної тривоги. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Репортер.

Майже половина франківських школярів навчається онлайн

Загалом онлайн навчаються 713 класів, на змішаній формі – 510, офлайн – 331 клас.

Станом на 1 вересня дитсадки відвідують 3868 дітей, батьки яких працюють, або зараз на службі в ЗСУ та мають відповідні документи. А також – 94 дитини з сімей ВПО.

Наразі продовжуються роботи облаштування і створення укриттів у ліцеї №19, Узинській та Вовчинецькій гімназіях, садочках №14, №17, №21, №31.

До 1 жовтня всі заклади мають бути відкриті. Чи пускати дітей в школу нехай вирішують батьки. Хай школярі навчаються десь онлайн, десь мішано, а десь йдуть за парти, – каже Марцінків. – Також треба попрацювати з керівниками закладів, щоб організували цю роботу. Бо одні дуже добре підготувались, а інші – не дуже. Де ще дооблаштовуються укриття, роботи треба пришвидшити.

Також, за словами Марцінківа, у місті працюють над програмою військово-патріотичного виховання для школярів. Для старшокласників проводять уроки Захисту України, а для середньої освіти будуть діяти гуртки військово-патріотичного спрямування.

Дорослі теж хворіють. Від чого слід вакцинуватись вчителям

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.