Соціум

Майже 10 тисяч прикарпатців уже побували в «Пунктах незламності»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Майже 10 тисяч людей уже побували у «Пунктах незламності», які функціонують на Прикарпатті.

Цей проєкт реалізований з метою допомоги людям у разі виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної із припиненням електро-, тепло- та водопостачання, пише Репортер з посиланням на голову ОВА Світлану Онищук.

10

В нашій області створено 132 «Пункти незламності». Вони працюють цілодобово. Тут кожен може зігрітися, зарядити телефон, скористатися інтернетом та випити гарячого чаю. За час роботи цих пунктів їх відвідали вже майже 10 тисяч людей.

У «Пункти незламності» приходять групи дітей на уроки безпеки від рятувальників, а люди старшого віку дізнаються порядок дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Хочу також поділитися історією пана Романа, котрий переїхав до нас із Миколаєва. Сьогодні чоловік проживає у місті Яремче. Пан Роман пересувається на інвалідному візку з електроприводом, тому для нього надзвичайно важливо мати доступ до джерела електроенергії. Під час вимкнення світла чоловік звернувся до «Пункту незламності»:

Знайти найближчий «Пункт незламності» ви можете за посиланням https://nezlamnist.gov.ua./.

«Ви не уявляєте наскільки я вдячний, що маю можливість тепер хоч цілий день пересуватися по місту і не переживати, що розрядиться акумулятор. Також тут можна зігрітися, попити чаю та поспілкуватися».

Читайте також: Понад 6000 благодійних обідів роздадуть у громадах на Прикарпатті

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.