Соціум

Курси, квест, арттерапія. У Франківську оголосили переможці нової хвилі грантів “Теплого міста”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

В Івано-Франківську оголосили переможців грантової хвилі «Теплого міста».

У другому турі конкурсу 15 проєктів змагалися за ґрант до 90 тисяч, інформують у «Теплому місті».

Курси, квест, арттерапія. У Франківську оголосили переможці нової хвилі грантів "Теплого міста"

Перемогли такі проєкти:

Команда проєкту проведе серію драматичних читань для мешканців Івано-Франківська. Головна мета – допомогти людям, які безпосередньо стикнулися з війною – втратили дім через російську агресію, родинам військових та ветеранів – відновити психічний та емоційний стан через одну з практик арттерапії – терапію драмою.

Як зазначає команда проєкту, емоційне прожиття ситуації разом з головними героями твору допомагає учасникам позбуватися накопичених емоцій, виходити на діалог та знаходити спільноту людей, які прожили подібний досвід та можуть почути і зрозуміти.

Проєкт Франківського драмтеатру став одним з переможців

Зараз багато потреб військових на фронті та поранених у шпиталях – маскувальні сітки, адаптивний одяг, постільна білизна, закривають волонтери. Організатори планують провести безкоштовний курс для всіх охочих підсилити швейний волонтерський рух.

  • Організація «Франківський опір» з проєктом «Відновлення через кераміку» Родини загиблих захисників і захисниць ІФ

Цей проєкт працюватиме для родин загиблих захисників та військових, що отримали поранення та проходять лікування в Івано-Франківську. Під час майстеркласів з кераміки учасники також зможуть проговорити пережитий досвід, вивільнити емоції та отримати підтримку від спільноти. Для роботи з військовими буде залучений психолог.

Організатори проєкту зазначають, що робота з глиною запускає механізми відновлення нейронних зв’язків. Також через глину людина може передати свій психоемоційний стан та переживання під час складних етапів відновлення.

Одні з переможців – ГО “Дружина воїна” та Швейна майстерня “Клаптик”

У категорії «до 20 тисяч гривень» до фіналу дійшли 4 проєкти, та ґранти «Теплого міста» отримали 3 з них:

  • «Школа дитячого здоров’я» від ГО Західноукраїнська Академія Педіатрії

Команда проєкту планує провести велику інформаційну кампанію для дітей та батьків щодо профілактики захворювань та популяризації здорового способу життя.

  • «Відкрита дитяча ліга Івано-Франківська з баскетболу» від Го Баскетбол Прикарпаття

Організатори впевнені, що серія змагань для хлопців та дівчат з різних районів міста підвищить рівень соціальної згуртованості в нашій громаді та заохочуватиме дітей вести активний спортивний спосіб життя.

  • Квест «Охоронець вулиць Старого Станіслава» від ГО “Інформаційний щит”

Це інтелектуально-спортивне змагання для дітей, пов’язане з визначними історичними пам’ятками міста та історією Івано-Франківська. Команда проєкту прагне активізувати інтерес до історії міста серед учнів, а також розвивати в них навички співпраці, розвідки та аналізу інформації.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.