Соціум

Кондиціонери Сенсей Aquilon: простішого кондиціонера ви ще не бачили

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Інтернет-магазин побутової кліматичної техніки Ваш Клімат допоможе придбати та встановити один із найоптимальніших за ціною та якістю кондиціонер відомого бренду.

Недорого, має повний функціонал і всі необхідні, популярні технології очищення та самообслуговування. Все це можна сказати про практично кожен кондиціонер бренду Sensei. Всі кондиціонери Сенсей доступні сьогодні для придбання можна переглянути на сторінці https://vashklimat.com.ua/product-category/konditsionery/sensei-air-conditioners/.

Інтернет-магазин побутової кліматичної техніки Ваш Клімат допоможе придбати та встановити один із найоптимальніших за ціною та якістю кондиціонер відомого бренду. І це того варте, адже характеристики лінійки Sensei Aquilon задовольнить навіть вибагливого покупця. Та подарують свободу дій. Спробуємо пояснити чому саме.

Сенсей Aquilon: три різновиди і три напрямки

Кондиціонери лінійки Aquilon поділяють на три різновиди:

  • Aquilon Inverter;
  • Aquilon On-Off;
  • Aquilon Inverter R32.

Зрозуміло, що Aquilon Inverter та Aquilon Inverter R32 – це моделі інверторного типу. Але ми розглянемо найцікавішу – просту і водночас оптимальну за ціною і застосованими в ній технологіями, лінійку Aquilon On-Off. Адже саме такі кондиціонери користуються популярністю у покупців за невисоку ціну та багату палітру можливостей.

Працює із рівнем шуму дощу чи шурхоту листя

Одна зі значних переваг кондиціонерів цієї лінійки – дуже низький рівень шуму. Це важливо для комфортного відпочинку вдома чи роботи в офісі. Адже кондиціонер працює або весь робочий час, або вдома – під час дозвілля чи сну в приватному помешканні.

Рівень шуму складає не більше 20-30 дБ. А це, якщо порівнювати з іншими шумами, немов шурхіт листя чи шум дощу.

Безпечний і екологічний холодоагент R410A

У кондиціонерах використовують новий для кліматичної техніки, але безпечний для екології холодоагент R410A. Тобто використання таких кондиціонерів – це персональний внесок кожного користувача у те, щоб негативні кліматичні зміни відбувались повільніше і навіть мали зворотний напрямок. Крім того, сам фреон R410A дуже ефективний і завдяки його особливим характеристикам, не потрібно збільшувати потужність кондиціонера для досягнення якісних показників охолодження.

Мінімалізм і просте управління

Погодьтесь, не дуже зручно тримати в руках пульт для управління кондиціонером і думати, що тримаєш насправді щось пов’язане з космічною технікою. Конструктори лінійки Aquilon On-Off внесли лаконічність і мінімалізм у все, що реально не стосується комфорту. Саме тому для індикації на корпусі є всього мікроекран із показником температури.

Пульт містить дуже просту і логічну схему управління, з якою можна розібратись навіть без читання інструкції. Це значно спрощує керування функціоналом кондиціонера та дозволяє виділити на технологічні операції з управління декілька кілків і 5-10 секунд свого часу.

Всі показники лінійки Aquilon On-Off цілком відповідають слогану – просто ввімкнути і вимкнути. Тобто регулювати так, як вважає за потрібне саме користувач, а не «розумна» техніка. А це значна економія ресурсів і відчуття правильного вибору у власника цього надійного домашнього кліматичного помічника.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні