Соціум

Коли в Україні завершиться опалювальний сезон 2023 і чи піднімуться ціни з 1 квітня

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Нафтогазі вважають, що на цей час Україна забезпечена достатньою кількістю газу, але опалювальний сезон таки варто закінчити якомога раніше. Про це повідомляє НВ з посиланням на заяву голови правління НАК Нафтогаз Олексія Чернишова.

В ефірі єдиного телемарафону голова правління НАК Нафтогаз України Олексій Чернишов повідомив, що в Україні опалювальний сезон, ймовірно, триватиме до початку квітня. Та якщо погода буде холодною, то теплопостачання можуть продовжити.

Для приватних будинків газ постачається постійно, протягом усього року, і рішення щодо його опалення приймається безпосередньо власником цього будинку, – каже Чернишов. – Щодо багатоквартирних об’єктів, то є постачання централізованого тепла, де воно виробляється теплокомуненерго. І є додатковий об’єм газу для приготування їжі, тобто той, що в конфорках. Він також постачається протягом усього року. Є надії, що зможемо завершити опалювальний сезон на самому початку квітня. Але якщо буде холодно, то теплопостачання триватиме. Але маємо усвідомлювати, що треба економити.

Крім того, в Нафтогазі запевнили, що тарифи на газ не будуть змінюватись незалежно від юридичного чи фактичного завершення цього опалювального сезону.

Читайте: На Тарнавського хочуть зробити двосторонній рух – чому мешканці проти

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.