Соціум

Kalush Orchestra просять прибрати російську діджейку з фестивалю, де вони мали виступити в один день

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

26-28 серпня в Чорногорії відбудеться фестиваль Sea Dance, один із проєктів організаторів сербського фестивалю EXIT. Серед учасників цього року — Kalush Orchestra, які мають виступити в один день з російською діджейкою та хедлайнеркою заходу Ніною Кравіц.

Kalush Orchestra були серед перших анонсованих учасників Sea Dance на початку червня. У середині місяця організатори анонсували Ніну Кравіц. Афішу з розбивкою по днях опублікували 6 серпня, і тоді стало відомо, що українці та росіянка заявлені на 28 серпня, пише Репортер з посиланням на Слух.

На пост звернув увагу електронний музикант Be_Ca_Di та в інстаграмі (зараз його публікація видалена) закликав Kalush Orchestra та лейбл ENKO прокоментувати ситуацію.

В той же день вечері на сторінці гурту в інстаграмі з’явилися сторіси, де Олег Псюк каже, що вони вже звернулися до організаторів фестивалю з проханням прибрати Ніну Кравіц з лайнапу, в іншому випадку колектив скасує свій виступ.

Діджейка та продюсерка Ніна Кравіц давно має неоднозначну репутацію в контексті російсько-українських відносин, її звинувачували у симпатії до СРСР та нинішнього президента росії.

Наприклад, на фестивалі Coachella невдовзі після анексії Криму в 2014 році під час сету Ніна Кравіц тримала картонну фігуру володимира путіна.

26 лютого цього року в інстаграмі вона опублікувала відео, на якому пише слово «Мир!» на папері та з описом: «Я молюсь за мир». У травні стало відомо, що лейбл Clone Records розірвав контракт із діджейкою та її компанією Trip Recordings. Причиною цього, за словами представників лейблу, стало мовчання діджейки щодо війни та минулі скандальні історії.

Наприкінці травня Ніну Кравіц виключили з лайнапів трьох фестивалів: The Crave у Гаазі, Нідерланди, Movement Music Festival у Детройті, США, та PollerWiesen у Кельні, Німеччина.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні