Соціум

«Івано-Франківськгаз Збут» припиняє особистий прийом споживачів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Керівництво ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» змушене прийняти рішення про припинення особистого прийому побутових споживачів природного газу у своїх відділеннях. Про це повідомляє пресслужба компанії, пише Репортер.

З 1 травня 2022 року всіх побутових клієнтів компанії було автоматично переведено до постачальника «останньої надії». Усі наші спроби відновити роботу в секторі постачання блакитного палива для потреб населення не зустріли розуміння з боку державних інституцій, – йдеться у повідомленні пресслужби.

Незважаючи на це, протягом останніх пʼяти місяців компанія забезпечувала стабільну роботу відділень і персоналу, щоб надавати підтримку клієнтам. Починаючи з 1 жовтня особистий прийом побутових споживачів буде здійснюватися у відділенні за адресою: Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 32А. 

При цьому в усіх точках контакту побутові споживачі можуть отримати інформацію щодо прав, чинного законодавства та наявних способів для вирішення спорів на інформаційних стендах загального доступу, а також зареєструвати звернення, отримавши вхідний номер. Крім того, «Івано-Франківськгаз Збут» продовжує підтримувати роботу онлайн-сервісів та контакт-центру.

Читайте: Прийом у мера знову доступний франківцям. Марцінків каже, так йому працювати легше

Надіслати заяву на повернення переплати або помилково сплачених коштів до ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» можна на поштову адресу: 76018, м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 32А або на електронну скриньку: contact@ifgaszbut.com.ua

Інформація про порядок повернення коштів, сплачених на рахунок ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут», роз’яснення щодо необхідних документів та бланк заяви опубліковані на офіційному вебсайті.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.