Політика

Прийом у мера знову доступний франківцям. Марцінків каже, так йому працювати легше

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

16 вересня міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків відновив прийом громадян — жителів міської громади. Зі своїми питаннями до нього звернулися 15 мешканців громади, які попередньо записались. Також були й ті, що прийшли без запису. Вони звернулися до чільника міста з особистими питаннями, які стосувалися індивідуального опалення, надання матеріяльної допомоги, земельних справ тощо. Під час прийому були присутні начальники профільних відділів та управлінь. Вони зразу ж на місці допомагали з’ясовувати можливість і способи вирішення порушених франківцями питань.

Прийом у мера знову доступний франківцям. Марцінків каже, так йому працювати легше

Як відомо, прийом громадян в Івано-Франківську був тимчасового припинений з початком повномасштабної агресії московії проти України. це зробили з мотивів безпеки людей, адже адміністративні будівлі є першочерговими цілями для ворога.

Зі зрозумілих причин наші традиційні зустрічі довелося на певний період призупинити. Та відтепер будемо бачитися частіше, – зазначає Руслан Марцінків. – Час від часу проводитиму прийом фізичних осіб офлайн, а не лише в інтернеті та на прямих ефірах. Адже в робочій атмосфері, коли присутні керівники департаментів, начальники комунальних підприємств, вирішити проблеми, з якими звертаються мешканці, можна значно швидше. Одразу на місці даю відповідні доручення. Сьогодні дуже важливо допомагати одне одному. Завдання місцевої влади – йти до людей, спілкуватися та допомагати.

Читайте: Марцінків передав на благодійний аукціон картину, створену з монет 15 країн світу

Про запис на кожен наступний прийом очільник Івано-Франківська повідомлятиме на своїй сторінці у фейсбуці. Запис здійснюватиметься в телефонному режимі, щоб люди не витрачали свого часу.

Політику прозорости й відкритости міська влада почала інтенсивно застосовувати ще під час першої каденції Руслана Марцінківа. Попри використання новітніх інформаційних технологій, міський голова роками не цурається і таких старих форм роботи з жителями громади, як особисті зустрічі. У такому підході до публічности ховається одна з причин популярности чільника Івано-Франківська, якого вважають одним із найбільш відкритих, публічних міських керівників в Україні.

Читайте: Руслан Марцінків: “Без обладнання та умов для медиків і пацієнтів то були б лише слова про підтримку медицини”

Відкритість у роботі ми практикуємо давно, бо це є вимогою часу, — каже Руслан Марцінків. — Сучасний світ став надзвичайно динамічним, управлінська діяльність мусить швидко реагувати на події та давати відповіді на актуальні суспільні питання. Мені легше працювати, коли я в курсі справ завдяки безпосередньому спілкуванню з жителями міської громади.

Мирослав Стефанців

На правах промо

Читайте: Руслан Марцінків: “Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб діти героїв відчували постійну увагу”

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.