Соціум

Руслан Марцінків: “Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб діти героїв відчували постійну увагу”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вже через два дні у наших дітей почнеться новий навчальний рік. Якщо торік на освітньому процесі негативно позначилася пандемія коронавірусу, то тепер — повномасштабна війна московії проти України. Як повідомив міський голова Руслан Марцінків, з 1 вересня в Івано-Франківську в трьох ліцеях, які не мають укриттів для школярів і персоналу, а також у 12 дитячих дошкільних закладах із тієї ж причини, не почнеться новий навчальний рік, пише Репортер.

Марцінків діти 1 вересня Івано-Франківськ

Усі решта запрацюють у змішаному режимі, — каже міський голова Івано-Франківська. – Переважна більшість шкіл прийняла рішення про змішане навчання – буде поєднання очного, дистанційного та двозмінного навчання. Це пов’язано з кількістю місць у наших школах і бажанням батьків. Хто захоче очно навчатися, то зможе очно, а хто захоче онлайн, то буде мати можливість навчатися онлайн.

А перед початком нового навчального року в Івано-Франківську вдесяте поспіль Служба у справах дітей спільно з Департаментом освіти та науки провели для дітей пільгових категорій «Свято першого портфелика». Місто турбується про малечу, адже підтримка дітей військових, сиріт, дітей, батьки, який загинули на війні, та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах чи позбавлених батьківського піклування, є соціально важливою справою.

До теми: Руслан Марцінків презентував власну монографію (ВІДЕО)

Очільник Івано-Франківська Руслан Марцінків, народна депутатка України Оксана Савчук та начальниця служби у справах дітей Ірина Рохман вручили дітям 1-4 класів пільгових категорій 88 портфеликів. А ще 63 школярі 5-11 класів, батьки яких загинули на війні з росією, в зоні проведення ООС (АТО), померли після повернення з зони бойових дій, ООС (АТО) чи як учасники бойових дій зникли безвісти, отримають сертифікати на 1500 грн для придбання шкільного приладдя. Окрім шкільного приладдя, дітям подарували цукерки та квитки на атракціони.

Традиційно ми вручаємо портфелики тій категорії діток, які потребують допомоги від міста. Ми докладаємо максимальних зусиль, щоб діти героїв, які віддали свої життя за незалежність, відчували постійну допомогу та увагу до себе від міста й отримували необхідні речі, щоб підготуватися до нового навчального року. Цього року акцію вирішили розширити. Дякую платникам податків, які допомагають нам допомагати дітям, — сказав міський голова Руслан Марцінків.

Увага міської влади до дітей пільгових категорій не обмежилася одним «Святом першого портфелика». Хоч цього літа було складно організувати оздоровлення та відпочинок дітей на території України, альтернативою цьому стало їх оздоровлення за кордоном із допомогою міст-побратимів.

До теми: Руслан Марцінків: “Піклуватися про соціально вразливих громадян вважаю одним із завдань місцевої влади”

Близько 300 дітей із родин загиблих на війні та учасників бойових дій упродовж двох тижнів мали насичену програму відпочинку в польських містах-побратимах — Кошалін, Рибнік, Ополє і Люблін погодилися протягом липня-серпня прийняти групи франківських дітей, повністю забезпечивши їх програму перебування в Польщі.

Ці поїздки — це скромний жест вдячности від громади та наших партнерів для дітей наших героїв, щоб вони після літа мали гарні емоції до навчання, — каже Руслан Марцінків.

Діти пільгових категорій цього літа мали можливість проводити дозвілля та відпочивати й у рамках загальноміських заходів для школярів: літньому таборуванні при 11 ліцеях, тренуваннях з баскетболу, волейболу та футболу в різних мікрорайонах міста, туристично-тренувальних мандрівках містом і на Вовчинецькі гори, які організував Центр туризму та краєзнавства, майстер-класах та інтерактивах для дітей та дорослих на базі Центру дозвілля дітей та юнацтва та десятках інших заходів, які минулого літа організовували Служба у справах дітей, Департамент молодіжної політики та спорту, Департамент культури, Міський центр дитячої та юнацької творчости, Центр патріотичного виховання учнівської молоді імені Степана Бандери. 

Мирослав Стефанців

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.