Соціум

Руслан Марцінків презентував власну монографію (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Усе про спецслужбу ОУН. Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків презентував монографію “Правові засади створення та діяльності служби безпеки ОУН”, пише Репортер з посиланням на Канал 402.

Руслан Марцінків новини Івано-Франківська

Це його кандидатська робота. Каже тема складна, проте актуальна й сьогодні.

Тема така надзвичайно складна, надзвичайно цікава, – говорить Руслан Марцінків. Бо, коли ти читаєш фактично протоколи допитів служби безпеки, то розумієш, що за кожним допитом стоїть доля не однієї людини, а й цілої родини та десятків поколінь. І саме з точки зору права дуже важливо розуміти, що нашій державності не 31 рік – це століття. І національно-визвольна боротьба триває протягом цих років.

У книзі зібрали чимало цікавих фактів про роботу спецслужби. За яким принципом виносилися вироки зрадникам та багато іншого.

Читайте: Ще троє прикарпатців загинули у війні з росією

Цікаво читати протоколи допитів. Один з таких: протокол допитів жителя села Підпечери, якого завербували й дали доручення пролізти у провід організації українських націоналістів. Дозволили вбити когось із своїх енкаведистів. Це не поодинокий факт, – розповідає Марцінків. – Так ніколи не робили українці, так ніколи не робили ОУН.

Подібних досліджень дуже мало, каже директор музею визвольної боротьби Ярослав Коретчук. Її виклад доступний навіть пересічному читачеві, а факти – спростовують чутки та легенди щодо націоналістів.

Придбати книгу можна буде у музеї визвольної боротьби та місцевих книгарнях. Кошти, виручені від продажу, спрямують на закупівлю спорядження для військових.

Читайте: Аферистка з Прикарпаття ошукала 40 українців через інтернет

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.