Соціум

Івано-Франківщина отримала чергову партію допомоги від партнерів (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Не забувати про тих, хто цього потребує найбільше. Івано-Франківщина отримала чергову партію гуманітарної допомоги від міжнародних партнерів. Необхідні речі вимушеним переселенцям роздають у Спільноті Святого Егідія.

За харчами та одягом сюди регулярно приходить 67-річний пан Віталій з Харкова. Він переїхав до Франківська разом з дружиною ще у березні. З дому з собою взяли тільки трохи найнеобхідніших речей, адже тікати довелося з-під обстрілів, йдеться у сюжеті Каналу 402.

Франківщина отримала чергову партію допомоги від партнерів (ВІДЕО)

Спільнота Святого Егідія допомагає переселенцям від початку повномасштабного вторгнення. Допомогу видають декілька годин тричі на тиждень. Усі зареєстровані переселенці отримують набір базових продуктів та засобів гігієни.

Читайте: Польське та німецьке міста подарували Франківську автобус та снігоочисну машину

Частину гуманітарної допомоги відправляють у села чотирьох тергромад Прикарпаття: Калуської, Богородчанської, Надвірнянської та Верховинської. У найвіддаленіших куточках області, кажуть благодійники, проживає багато переселенців. Тож потреба у харчах і засобах гігієни є завжди.

Наразі на Прикарпаття переїхало понад 150 тисяч ВПО. Ще близько 10 000, каже голова ОВА Світлана Онищук, область зможе прийняти на довготривале проживання.

Зараз, запевняють посадовці, область забезпечена усім необхідним для допомоги не тільки внутрішньо переміщеним особам, а й соціально вразливим верствам населення.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.