Соціум

Польське та німецьке міста подарували Франківську автобус та снігоочисну машину

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Німецьке місто Інгольштадт у співпартнерстві з польським містом Ополе подарували Франківську автобус та вантажівку для боротьби зі сніговими наметами на дорогах.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків, пише Репортер.

Франківськ, Польща, Ополє, подарунок, техніка

Ми раді допомогти Україні, Івано-Франківську з Інгольштадту. Інгольштадт – це місто-партнер Ополе. Тому у співпартнерстві вирішили подарувати автобус та вантажівку для зимового обслуговування доріг. Підтримуємо вас. Слава Україні!, – відзначив директор підприємства «Stadtbus» міста Інгольштадт Роберт Франк.

В часі коли маємо перебої з електроенергією збільшення кількості автобусів вкрай необхідне. Як показав час, в час війни  комунальне підприємство «Електроавтотранс» надійне і виручає в дуже багатьох питаннях. Тому новий автобус одразу знайде своїх пасажирів .

Франківськ, Польща, Ополє, подарунок, техніка

Автобус нам дуже потрібен, бо ми зараз забезпечуємо не лише перевезення людей по місту, але й виконуємо інші завдання, які пов’язані із замовленням та мобілізаційним розпорядженням. Тому автобусів не буває забагато. Крім того, ми знаємо про ситуацію з електроенергією. Не відомо, скільки тролейбусів зможе виїжджати на лінію. Тому кожен автобус для нас – це можливість збільшити кількість транспорту й перевезти більшу кількість пасажирів, – запевнив Віталій Голутяк, директор КП «Електроавтотранс».

Франківськ, Польща, Ополє, подарунок, техніка

Коли у нас війна, біда – дуже важливо, що ми відчуваємо допомогу наших партнерів, – каже міський голова. –  Хочу подякувати місту Інгольштадт та місту Ополе, які разом надали цю допомогу. Ви бачите перебої з електроенергією і тому ще один автобус нам надзвичайно важливий. Адже, це нам дозволить забезпечити доїзд іванофранківців ще в одному з мікрорайонів.

Франківськ, Польща, Ополє, подарунок, техніка

Цінно, що допомога міжнародних партнерів не зменшується. Раніше Варшава Франківську подарувала вишку. А зараз отримали автомобіль та автобус для потреб нашого комунального підприємства «Електроавтотранс» .

Читайте також: Треба готуватися до того, що світла може не бути днями – Марцінків

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.