Соціум

Характеристики мікрофонів Audio-Technica для бек-вокалу від початкового рівня до еліт серії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Для того щоб після запису міксу він зазвучав, варто ретельно підготувати студію і вибрати відповідний мікрофон. В ідеалі варто використовувати декілька мікрофонів, перевірити, як звучить голос з використанням кожного і вибрати найбільш підходящий варіант. Однак якщо бюджет обмежений, варто обзавестися універсальним пристроєм Audio-Technica. Воно ідеально підходить для більшості студійних записів як сольного виконавця, так і бек-вокаліста.

Вокальний мікрофон Audio-Technica MB3k

Вокальний мікрофон Audio-Technica MB3k призначений для початкового рівня. Це ручний динамічний пристрій, який володіє частотними розширеннями, призначеними для сольного звукозапису, для бек-вокалу або хорового виконання. Устаткування важливо правильно налаштувати для забезпечення проходження гучних звуків. Мікрофон не спотворює звуки, зберігає їх чистими і точними. Спеціальний неодимовий магніт здійснює швидкий перехід. Спеціальні перемикачі дозволяють безшумно включати і вимикати пристрої.

Корпус характеризується м’яким покриттям з мінімальними механічними шумами при використанні. Корпус виготовлений з цільного металу. Він гарантує надійність функціонування протягом довгого часу.

Вокальний мікрофон Audio-Technica ATM510

Вокальний мікрофон Audio-Technica ATM510 призначений для професійних виконавців. Пристрій відрізняється високою якістю динамічного мікрофона. Він має вбудовану новітню конструкцію, призначену для внутрішнього підвісу. Це дозволяє знизити наводку, зовнішні механічні та фізичні впливи. Тут присутній кардіоїдна спрямованість. Це дозволяє використовувати пристрій для сольних виконавців.

Обладнання оснащене металевим корпусом, характеризується надійною конструкцією, має захист в  кілька шарів у вигляді решітки. Тут присутні вбудовані неодимові магніти, які відповідають за передачу точних нот голосу і розбірливість тексту.

Пристрій володіє прекрасними ізоляційними характеристиками. Це дає можливість застосовувати мікрофон при будь-яких умовах в будь-який студійній кімнаті. Наявність багатоступінчастої решітки надає захист від механічних пошкоджень і шумових впливів.

Вокальний мікрофон Audio-Technica ATM610a

Вокальний мікрофон Audio-Technica ATM510 відноситься до серії елітних пристроїв. Устаткування налаштоване так, щоб відтворювати детальний і чіткий звук ведучого виконавця і бек-вокаліста. Цей мікрофон відноситься до динамічних пристроїв. Устаткування відрізняється наявністю рідкоземельного магніту. Пристрій оснащений протиударним механізмом, що сприяє шумовому зменшенню від сцени і рук.

Особливості пристрою:

  • зменшення пікап-звуків, які приходять ззаду і збоку;
  • розширення діапазону для ведучого і бек-вокалу;
  • наявність рідкоземельного магніту, який надає вокалу чіткість;
  • захист від свистів зі збереженням ясності високих частот.

Якщо ви хочете вибрати якісне обладнання, вам варто вивчити пропоновані нами варіанти.

Джерело: Intermuzika

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.