Соціум

«Геть московського попа»: іванофранківці протестували проти московської церкви

Google+PinterestLinkedInTumblr

«Геть московського попа», «Московських кагебістів у Москву» — з такими гаслами 11 грудня жителі Івано-Франківська прийшли до церкви Різдва Христового УПЦ (московського патріархату) на вулиці Довженка, щоб висловити незгоду з призначенням єпископом Івано-Франківським та Коломийським Никити (Сторожука).

Також протестувальники намагалися пояснити парафіянам, чому церкви московського патріархату не повинно бути у Франківську, пише Репортер з посиланням на Суспільне.

Серед протестувальників — жителька Івано-Франківська Наталія Синиця. Жінка каже, в Україні повинна бути українська церква.

Потрібно працювати з парафіянами московського патріархату, щоб вони не ходили до цієї церкви, тоді її і не буде. Хотілося, щоб ті парафіяни нас зрозуміли. Думаю, що тільки просвітницька робота їм допоможе, — вважає Наталія Синиця.

Читайте також: СБУ перевіряє у Франківську московську єпархію УПЦ (ФОТО)

До протестувальників вийшли кілька попів зі словами: «Слава Україні, ми — за мир». За кілька хвилин вони повернулися в приміщення церкви.

Вони збирали гроші та надсилали їх в росію, в кремль. За ті гроші купують зброю і нас вбивають, — каже протестувальник Ярослав Салига. — Кіріл благословляє росіян на війну з українцями. І ці церкви московського патріархату підтримують у цьому Гундяєва. Ми сподіваємося, що переконаємо прихожан. Хочемо провести дискусію і зрозуміти їхню позицію. Бо вони говорять одне, а насправді роблять інше.

Читайте також: СБУ знайшла шеврони «великого войска Донского» в Івано-Франківській єпархії УПЦ (МП)

Між протестувальниками та прихожанами церкви виникла дискусія, яка переросла у штовханину.

На місці працювали поліцейські. За їхніми підрахунками, на мітинг вийшли майже 70 людей.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.