Кримінал

СБУ перевіряє у Франківську московську єпархію УПЦ (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Служба безпеки України проводить контррозвідувальні безпекові заходи на території єпархіального управління та культової споруди місцевої єпархії УПЦ (МП) у Івано-Франківську. СБУ проводить обшуки в присутності представників церкви, пише Репортер.
СБУ Довженка
Заходи відбуваються спільно з Національною поліцією та Національною гвардією у межах системної роботи СБУ з протидії підривній діяльності російських спецслужб в Україні.
“Враховуючи збройну агресію рф, зростають ризики вчинення злочинів проти безпеки громадян, державного суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України. За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці проводять огляд території та приміщень єпархії для виявлення заборонених до обігу предметів. Та здійснюють перевірку осіб на території єпархії щодо їхньої причетності до протиправної діяльності на шкоду державі”, – повідомляють в СБУ.
СБУ Довженка
В СБУ стверджують, що всі дії відбуваються в межах чинного законодавства. Обшуки проводять для:
  • перевірки даних про наміри використання єпархії як осередку «руского міра»;
  • недопущення використання приміщень УПЦ для переховування громадян країни-агресора, зберігання заборонених предметів тощо;
  •  убезпечення населення від провокацій і терористичних актів.
Нагадаємо, в п’ятницю, 25 листопада, під час Під час обшуку СБУ Чернівецької єпархіі УПЦ МП франківського архімандрита застали з хористом МП франківського архімандрита застали з хористом. Служба безпеки України знайшла і склади з оптовими партіями прокремлівської літератури, яка вихваляє Росію та закликає підтримати окупантів.

Крім того, під час огляду комп’ютерів керівництва єпархії виявлено фотокопії посвідчень рашистів, які брали участь у бойових діях проти українських військ. Серед таких документів – посвідка “героя росії”, підписана міністром оборони РФ за «захоплення Криму» у 2014 році

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.