Соціум

Франківський університет отримав звання лідера інновацій в освіті

Google+PinterestLinkedInTumblr

Днями в Україні в режимі онлайн відбулася XV міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті». 

На ній Івано-Франківський національний медичний університет отримав звання лідера інновацій, повідомляють у пресслужбі університету.

Франківський університет отримав звання лідера інновацій в освіті

Захід організувала компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України і Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Виставка представила 236 національних та закордонних закладів вищої освіти, наукових установ, органів управління освітою, закладів професійно-технічної освіти. А також – науково-методичних центрів, закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти тощо.

Читайте: Сталеві духом. У Франківську показали фото поранених захисників і збирають гроші, щоб втамувати їхній біль

Івано-Франківський національний медичний університет нагородили дипломом за успішну презентацію досягнень та ефективне впровадження освітніх інновацій. Представників університету також відзначили сертифікатами за перемогу у тематичній номінації “Упровадження сучасних технологій національного-патріотичного виховання як засобу формування патріотичної свідомості й утвердження української громадської ідентичності”. Цієї нагороди удостоїлися Сергій Кобець, кандидат медичних наук, доцент кафедри неврології та нейрохірургії, Михайло Мізюк, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри гігієни та екології, та Ігор Ванджура, заступник ректора з виховної роботи, кандидат медичних наук, доцент.

Ця перемога відзначає величезний внесок університету в розвиток освіти в Україні та свідчить про його відданість інноваційному підходу до навчання.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.