Соціум

Франківськ зустріне новорічно-різдвяні свята без ялинки, ілюмінації та ярмарку

Google+PinterestLinkedInTumblr

У Франківську на Вічевому майдані не буде святкової ялинки, натомість встановлять “Ялинку перемоги” з дитячих малюнків. Також цього року в період новорічно-різдвяних свят не планується встановлення арки, святкової ілюмінації чи проведення ярмарків. Про це в ефірі радіо “Західний полюс” розповів міський голова Руслан Марцінків, пише Репортер.

Франківськ зустріне свята без ялинки та ілюмінації

Думаю, це буде більше тисячі малюнків.  Ми встановимо їх у центральній частині міста. На Вічевому майдані традиційної ялинки не буде, а будуть саме дитячі малюнки. Не буде ілюмінації, арок, інших речей. А це місце буде символічним із малюнками про нашу перемогу. Ми її символічно так і називаємо – “Ялинка перемоги”.

Каже, до того, як дискусія за святкову ялинку розпочалася у Києві та інших містах, франківців ця тема не хвилювала.

Наша позиція – не витрачати кошти цього року, тому що триває війна. У нас на стометрівці є Алея слави наших героїв. Вона поповнюється майже щодня. Тому ми зробимо символічну ялинку перемоги з малюнків дітей. Цього року буде так – без звичних ілюмінацій, ярмарків. Це все буде після перемоги, – додає Марцінків.

Читайте: У Франківську буде ще три патріотичні мурали. Що не так із малюнками на пам’ятках?

Нагадаємо, у Києві поки від ялинки відмовлятися не планують. Розробили вже кілька варіантів того, який вигляд матиме головна ялинка країни 2022-2023. Ймовірно, її прикрасять у кольорах національного прапора, а на маківці замість зірки буде тризуб.

Франківськ зустріне новорічно-різдвяні свята без ялинки

Авторка: Ольга Суровська

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.