Соціум

Франківця засудили до року ув’язнення через ухиляння від призову

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Окружна прокуратура міста Івано-Франківська підтримала обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно 46-річного місцевого жителя за фактом ухилення  від призову за мобілізацією.

Як повідомляють в обласній прокуратурі, призовник пройшов військово-лікарську комісію та був визнаний придатним для військової служби. У травні 2022 року йому вручили повістку про обов’язок з’явитися на призовну дільницю в Івано-Франківську для мобілізації до Збройних Сил України. А також попередили про притягнення до відповідальності за неявку, пише Репортер.

Франківця засудили до року ув'язнення через ухиляння від призову

Однак, прибувши до міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, військовозобов’язаний відмовився проходити службу за призовом під час мобілізації.

Вироком суду його визнано винним у вчиненні вказаного правопорушення та із застосуванням ст. 69 КК України призначено покарання – один рік позбавлення волі.

При призначенні покарання суд  врахував, що в чоловіка на утриманні неповнолітня донька, яка хворіє, а також те, що він вперше притягується до кримінальної відповідальності.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.