Соціум

Франківців закликають купувати стрітенські свічки – кошти підуть на благодійність

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Долучаються до процесу й переселенці, їх ця справа не тільки заспокоює та відволікає, а й допомагає об’єднатися задля доброго діла, пише Репортер.

Франківців закликають купувати стрітенські свічки - кошти підуть на благодійність

Тамара з Миколаєва, уже майже рік мешкає у Франківську та долучається до різноманітних волонтерських ініціатив. Вперше жінка власноруч скручує свічку, процес каже, нескладний та захоплюючий.

Читайте: «Вертеп світла» – франківська «Дрібнота» знову йде колядувати

За тиждень роботи волонтери використали близько 100 кг вощини. Загалом вдалося виготовити десь 2,5 тис свічок, але це ще не кінець. Є багато способів створити стрітенську свічку, а найпростіший – це скручування. Для цього знадобиться вощина та гніт.

Цей гніт треба закрутити у віск, вощину. Для цього віск має дуже тісно прилягати до гноту. Чим тугіше зроблена свічка, тим довше вона буде горіти. Правильно виготовлена буде горіти до 5 год, – розповідає волонтер “Карітасу” Арсен Дмитрук.

Така акція відбувається уже четвертий рік поспіль. За останні роки кошти, виручені з продажу свічок, використовували для потреб благодійної їдальні. Цього року вирішили змінити напрямок допомоги – можливо, на підтримку родин військових – як тих, хто воює, так і загиблих.

Стрітенські свічки уже незабаром зможуть придбати франківці на парафіях греко-католицької церкви.

Більше дивіться у сюжеті телеканалу 402.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.