Відео Соціум

Франківців просять допомогти безпритульним тваринам пережити зиму (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Франківські волонтери закликають допомогти безпритульним тваринам пережити морози

Постійні переохолодження та голод, навіть при незначній по людських мірках холоднечі, можуть призвести до смерті вуличних собак та котів, пише Репортер.

“У нас такі зими пішли, що тварина адаптується до більш теплих умов, і зараз, коли мінус 16, трохи буде стресова ситуація для тварин, – каже керівниця БО “Дім Сірка” Наталія Когут. – Сьогодні нам уже привезли вісім цуциків з Хоткевича, щоб десь їх перетримати, перегріти. Одного пса ми щойно виловили з морозу”.

Допомогти просто: варто лише всипати трохи їжі чи корму. А ще тваринам треба грітися, тож людей просять утеплювати їх схованки, не зачиняти підвали і пускати хоча б на кілька хвилин відігріти лапи в під’їзді. Або й брати на перетримку.

Підтримки потребують і понад три сотні собак у “Домі Сірка”. Їхні вольєри волонтери утеплили як змогли: щотижня завозять близько 60 тюків сіна. Але його, як і харчів, завжди бракує.

Небайдужих просять допомогти: привозити сіно або перераховувати фінанси – бо щотижня на нього доводиться віддавати 2 тис грн. Також, можна привозити буди, а також харчі: пшоно, желейні корми, сухі корми, а також м’ясні обрізки, але не кістки.

Деталі дивіться у сюжеті телеканалу 402.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні