Соціум

До Дня народження компанія «Прикарпаттяобленерго» оновила бренд (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Дружніший, тепліший та говіркіший. Новий рік роботи «Прикарпаттяобленерго» зустрічає з оновленим брендом.

Освіжити стиль, кажуть у компанії, вирішили невипадково. Адже цьогоріч вони відзначають 92-ту річницю своєї історії та 20-річчя підприємства. І за цей час тут відбулося чимало змін. Тож до гарної впізнаваності та традицій додали нової молодої енергії, йдеться у сюжеті Каналу 402, пише Репортер.

За два десятиліття змінилися події зовні і змінилося внутрішнє життя нашої компанії, – говорить начальниця відділу інформаційної політики АТ «Прикарпаттяобленерго» Наталія Лещишин. – Відбулася реорганізація ринку енергетики, об’єднання наших філій, технічні новації. З нашим клієнтом ми уже спілкуємося з допомогою цифрових технологій. І незважаючи на те, що нашій компанії уже 92 роки, ми почуваємо себе молодими та прогресивними. Ми змінилися, ми стали іншими, тому прийшов час оновити бренд компанії. Крім логотипу та шрифту, змінився і слоган нашої компанії: «Прикарпаттяобленерго» – завжди світліше».

Читайте також: Жодних росіян, хлопці на підборах і «Бій за Україну» на Попівані. У Франківському драмтеатрі розповіли про старт 84 сезону

Роботу над ребрендингом у компанії розпочали ще минулого року. За оновлення взялася місцева дизайн-студія «Брендарі». Вони візуально змінили логотип та шрифт. А ось кольорова гамма залишилася незмінною. Основними барвами й надалі є помаранчевий та білий. Їх доповнили фіолетовим та блакитним.

Свої 92 роки, кажуть у компанії, зустрічають в оновленому стилі. Та з єдиною мрією усіх українців – якнайшвидшої перемоги над російськими окупантами.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: