Соціум

Чому виникає карієс і як його лікувати?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Однією з найбільш поширених послуг в стоматологічній практиці є лікування карієсу. Саме з цією проблемою до стоматолога частіше всього звертаються пацієнти. Карієс зубів вилікувати не складно, якщо своєчасно звернутися до кваліфікованого лікаря. Проте якщо зволікати, хвороба здатна переходити у важкі стадії, в деяких випадках можна навіть позбутись зубів.

Сучасне обладнання в поєднанні з використанням якісних знеболювальних дозволяють зробити процес лікування зубів максимально комфортним. Тому якщо ви помітили у себе перші ознаки карієсу – не варто відкладати візит до лікаря. Адже вартість лікування серйозних наслідків карієсу буде високою, а процедура – набагато складнішою.

Причини виникнення карієсу зубів

Руйнування емалі відбувається в наслідок порушення її мінерального складу. Такі порушення можуть відбуватися внаслідок багатьох причин. Але найбільш поширеною причиною розвитку карієсу є неправильне харчування, а саме часте вживання солодкої їжі. Це сприяє розвитку бактерій в ротовій порожнині, а також зниженню pH cлини.

Причиною карієсу також може бути нестача мінералів в раціоні харчування людини. Для того щоб уникнути демінералізації емалі варто включити у свій щоденний раціон кисломолочні продукти, а також їжу яка містить у своєму складі кальцій.

Іноді руйнування зубної емалі відбувається внаслідок ослаблення імунної системи. В таких випадках шкідлива мікрофлора провокує карієс, а ослаблений організм просто не спроможний цьому протистояти.

Лікування карієсу

Не варто доводити проблему до лікування, адже обмежитися профілактичними заходами набагато простіше. Проте якщо вже так сталось що ви виявили у себе карієс не варто хвилюватись! Своєчасна кваліфікована допомога завжди дає хороший результат. Таку допомогу вам зможуть надати лікарі клініки Стоматологія від А до Я. Стоматологія здійснює лікування карієсу безболісно та в короткі строки. І у вас є нагода в цьому переконатись. Відвідайте Стоматологію від А до Я в Києві та отримайте білосніжну посмішку своєї мрії.

Методи лікування карієсу залежать від складності захворювання. На ранніх стадіях бажаного результату можна досягнути медикаментозним шляхом. Лікування карієсу зубів на складніших стадіях відбувається у декілька етапів та вимагає декількох відвідувань лікаря-стоматолога.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.