Соціум

Булінг у франківському ліцеї: на директорку склали адмінпротокол

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Булінг у ліцеї: поліцейські Прикарпаття склали на директорку навчального закладу протокол про адміністративне правопорушення.

Нагадуємо, в одному з ліцеїв Івано-Франківська співробітники ювенальної превенції поліції Прикарпаття проводять перевірку за фактом булінгу щодо учня 6 класу, – йдеться у повідомленні поліції. – Також до поліцейських звернулась мешканка Івано-Франківська, з проханням захистити сина від жорстокого поводження та психологічного насильства, які вчиняли над ним інші учні.

булінг, новини Івано-Франківська
Фото ілюстративне

Співробітники ювенальної превенції сьогодні опитали адміністрацію навчального закладу та педагогів. Поліцейські уже склади адміністративний протокол на директорку ліцею за ч. 5 ст. 173-4 КУпАП. Йдеться про неповідомлення керівником закладу освіти уповноважених підрозділів органів Національної поліції України про випадки булінгу (цькування) учасника освітнього процесу, який мав місце в ліцеї.

Наразі співробітники ювенальної превенції опитують батьків та дітей, причетних до протиправних дій. Надається правова кваліфікація їх вчинкам та вирішується питання про притягнення до відповідальності.

Також з метою недопущення повторної травматизації, поліцейські запропонували батькам потерпілого учня пройти опитування, з використанням методики «зелена кімната».

Перевірка у навчальному закладі триває.

Поліція Прикарпаття нагадує, якщо вам відомі прояви булінгу — одразу звертайтесь до викладачів або на лінію 102.

Читайте: На Прикарпатті заступницю голови ВЛК викрили на видачі фіктивних висновків про непридатність до військової служби

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.