Соціум

Більшість довідок, що приносять діти батьків, які воюють, не відповідають вимогам – Марцінків

Google+PinterestLinkedInTumblr

У школах Івано-Франківської громади діти військовослужбовців, які не мають посвідчення учасника бойових дій, але перебувають на передовій, можуть харчуватися безплатно.

Держава поки не врегулювала питання пільг військових, тож Івано-Франківська міськрада запровадила свої пільги. Щоб харчуватися безкоштовно, треба принести довідку, пише Репортер з посиланням на пресслужбу міського голови Руслана Марцінківа.

У Франківську діти військовослужбовців харчуються безкоштовно

Довідка є стандартною. Хто принесе таку довідку, він безкоштовно зможе харчуватися в дитячому садочку, в школі, а також у професійно-технічній освіті, – каже Руслан Марцінків. – Окрім того, з цією ж довідкою можна ще отримати одноразову допомогу 3000 грн. Для цього треба звернутися у ЦНАП.

Від 18 жовтня, коли виконком прийняв таке рішення, наприклад, до ліцею № 23, принесли понад 50 довідок для забезпечення пільгового харчування. Однак, як пояснює директор ліцею Микола Василик, не всі документи давали право на безкоштовне харчування.

З підігрівом і спецдієтами. Як франківські учні їдять по-новому (ФОТО)

Зараз вимагають довідки про те, що батько є безпосередньо учасником бойових дій. Наразі вони є у 26 учнів, – каже Микола Василик. – Але в нас є 50 довідок, які не відповідають вимогам. Довідки можна отримати у військовій частині, вони мають бути відповідного зразка.

Довідки про те, що мати чи батько перебувають на військовій службі, – не достатньо. Адже вони можуть служити як у нашій тиловій області, так і в сусідніх, де немає бойових дій.

Як повідомили у департаменті освіти, до садочків, шкіл та училищ принесли майже 1500 тисячі заяв і підтверджуючих документів на пільгове харчування. Термін подачі – до кінця листопада.

Пару тижнів тому виконавчий комітет прийняв таку ініціативу і вже за цей час ми отримали дуже багато заяв. Дитячі – садочки – понад 300, школи – понад 1000 заяв, – каже директорка департаменту Вікторія Дротянко. – Тобто бачимо, що попит є на таку функцію, і просимо також усіх батьків, які ще не принесли заяви в заклади освіти на безкоштовне харчування, донести до кінця листопада.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.