Відео Розваги

З’явився перший тизер фентезі “Сторожова застава”, знятого на Франківщині (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Сторожова застава» – повнометражне українське фентезі, зняте за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського. Прем’єра фільму в Україні запланована на кінець 2016 року.

Зйомки фільму проходили в Карпатах на скелях  Довбуша. Окрім Карпат зйомки пройшли в Коростишівському кар’єрі, Тетерівському коші,в Бучі, а також на натурному майданчику студії FILM.UA, де спеціально для зйомок були збудовані масштабні декорації самої Сторожової застави. Роль богатиря Олешка Поповича у фільмі грає івано-франківський актор Роман Луцький. Він відомий своєю роботою у стрічках “Параджанов”, “Брати”.

Сюжет фільму: Сонячне затемнення активізує магічний портал часу, і звичайний школяр Вітько з 21 століття потрапляє на тисячу років назад. У юному Олешку, могутньому Іллі і суворому Добрині Вітько легко впізнає билинних богатирів. Їхнє життя проходить в битвах з половцями, які за всяку ціну, за допомогою і зброї, і чорної магії, намагаються знищити русичів. Вітько опиняється в самому центрі неймовірних подій, вступає в битву з міфічними істотами і набуває справжньої мужності.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні