Відео Розваги Фото

Франківський актор Роман Луцький грає богатиря у фентезі “Сторожова застава” (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Карпатах відбуваються зйомки фільму про перших українських супергероїв “Сторожова застава”. В основі сюжету однойменна книга Володимира Рутківського. Режисер — Юрій Ковальов.

1448285811_storojevaia-zastava-podter

Пригодницьке фентезі розповідає про сучасного школяра Віктора, який через загадковий портал часу потрапляє в казкове минуле. Там хлопець зустрічається з Олешком Поповичем, Іллею Муромцем і Добринею Микитичем.

1448284634_storojevaia-zastava

Разом з богатирями Віктор стає на захист Сторожової застави від половців. Він б’ється з міфічними героями, бореться зі своїми страхами та одночасно дорослішає. Прем’єра стрічки запланована на кінець 2016-го року.

1448284668_storojevaia-zastava5

Зйомки фільму проходили в Карпатах на скелі Олекси Довбуша. Окрім Карпат зйомки пройдуть в Коростишівському кар’єрі, Тетерівському коші,в Бучі, а також на натурному майданчику студії FILM.UA, де спеціально для зйомок були збудовані масштабні декорації самої Сторожової застави.

1448284668_storojevaia-zastava4

Роль богатиря Олешка Поповича у фільмі грає івано-франківський актор Роман Луцький. Він відомий своєю роботою у стрічках “Параджанов”, “Брати”.

1448284677_storojevaia-zastava3

– Мені сподобався і сам матеріал, і те, що нарешті зі скринь історії дістають наших національних українських героїв, справжніх суперменів, – коментує Роман Луцький. – Я граю дуже цікавого персонажа – Олешка Поповича. Раніше я завжди думав, що був Альоша Попович, але ні, коли почав цікавитися історією, дізнався, що він спочатку був Олешко. Я б не хотів ділити, але все-таки він – наш український богатир, і зараз ми його нарешті відкриваємо, після довгої паузи відроджуємо своїх героїв.

1448284677_storojevaia-zastava2

1448284676_storojevaia-zastava1

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні