Розваги Світ Фото

За титул “Міс Українська Діаспора 2015” змагаються чотири красуні з Франківщини. Онлайн-голосування триває (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Розпочалось онлайн-голосування за Міс глядацьких симпатій конкурсу Міс Українська Діаспора 2015. Голосування триватиме до кінця тижня і завершиться 22 листопада під час фіналу конкурсу у Christian Heritage Academy Theater, що неподалік Чикаго, повідомляє Репортер з посиланням на VIDIA.

dias2

За титул змагаються 15 дівчат, четверо із них – уродженки Івано-Франківської області.

Кожен має можливість щодня (кожні 24 години) віддавати свій голос за красунь, а дівчина, яка в результаті голосування матиме найбільше прихильників, стане володаркою корони Міс глядацьких симпатій 2015.

dias

Щоб проголосувати, необхідно натиснути кнопку «Vote» на фото дівчини. Голосування відбувається на офіційному сайті конкурсу та у мережі Facebook.

Пропонуємо фото та інформацію про наших землячок-учасниць:

Мене звати Яна Кузь. Народилася в прекрасному Івано-Франківську, а зараз проживаю в столиці світу – Нью-Йорку. Після подій Революції Гідності взимку 2013-14 років я вирішила змінити напрямок професії, щоб стати голосом і представником України на міжнародному полі.

810_564a92f3f23ef-IvannaYanaKuz

Зараз я на четвертому курсі бакалавра, на факультеті міжнародних відносин і політології, в Макалей Онорс Коледжі в Нью-Йорку. Я планую працювати в сфері міжнародних справ, внутрішньої політики, державної служби і дипломатії.

Я завжди з задоволенням чекаю моментів, коли в мене є час для танців, особливо моїх улюблених: бальних та латинських. Це моє хобі з дитинства. Люблю куховарити і готувати цікаві страви для інших, таким чином я відпочиваю від буденних обов’язків. Особливо надаю перевагу простим речам: природі і часу, проведеному з людьми, яких я тримаю найближче до свого серця.
Все що я роблю, я роблю з Богом. Будучи ще маленькою дівчинкою в Україні, я полюбила святість церкви і католицької віри, і тому саме в церкві я знаходжу спокій і силу кожного дня. Свої недільні ранки я проводжу в церковному хорі. Вірю, що людина повинна пресвятити своє життя для чогось більшого від себе, роблячи це з відвагою і дотриманням спрведливості і правди.

Я беру участь в Міс Українська Діаспора, тому що в моїх очах жіноча краса – подарована нам Богом. Це дар і інструмент, який жінка повинна використати, щоб бути послом доброти і благодійності для світу.


Мене звуть Ірина Цупа, я з феноменального міста Івано-Франківськ. Я закінчила свій другий рік в якості студента-медика в Україні. Коли я вирішила, що повинна пізнати світ більше, – здійснила поїздку в США, бо подорожі – це одна з моїх пристрастей.

810_564ac96b26d98-IrynaTsupa

Вважаю, коли ви знайдете те, від чого будете в захоплені – то знайдете свою справжню сутність. Я захоплююсь фітнесом, тому що бути активною – це дуже важливо для мене, веду здоровий спосіб життя. Також веду свій блог краси та здоров’я. Одне з улюблених хобі – робити домашні косметичні засоби власноруч, таким чином я знаю, що я накладаю на свою шкіру і переконана, що жодна тварина не постраждала в процесі, тому що переймаюсь допомогою тваринам. Я вважаю, що самовираження також дуже важливе в можливості зв’язати себе зі світом навколо вас, і відчуваю, що можна зробити це через спів, танці та мистецтво.

Я вважаю, що якщо ви дійсно хочете досягнути успіху, ви повинні вкласти у свої зусилля серце і душу, ніколи не здаватися. Бог завжди з нами на кожному кроці нашої подорожі. На закінчення я хочу поділитися з вами цитатою, яка вже багато років служить мені як кредо мого життя, вона відіграє досить важливу роль для мене: “Іди своєю дорогою, і нехай люди говорять що завгодно”.


Світлана Вінтоняк. Мені 25 років, народилась в Івано-Франківській області. Навчалась у Військовому інституті Київського Національного Університеті імені Тараса Шевченка.

810_564a7b0ea4a94-13SvitlanaVintoniak

Люблю читати книжки, займайтися спортом, подорожувати. Дорожу сімейними цінностями. Стараюсь вести здоровий спосіб життя. Як хобі беру участь у модельних показах та фотосесіях.


Я – Євгенія Дзвіник. Прилетіла з колоритного карпатського краю – Кути. В Чикаго я лише три місяці, тому дуже сумую за Україною. Люблю активно проводити час і пізнавати все нове.

810_564a8cbd59539-DzvinykYevheniia

Минулого року їздила на Дністер, проходити військову підготовку. Завдяки цьому навчанню я стала сильнішою і навчилась різноманітних прийомів і стрільбі з вогнепальної зброї. Також одним із моїх захоплень є походи в гори та альпінізм, саме ці поїздки надихнули мене написати вірші про рідні Карпати, які славляться могутністю і красою. Ще одним моїм хобі є брати участь у показах українських дизайнерів як модель. Особливо зараз, коли етно-одяг набрав такої популярності в усьому світі. Взяти участь в конкурсі Міс Українська діаспора мене спонукало бажання донести красу України світу і бути певною мірою корисною своїй багатостраждальній країні.

Нагадаємо, титул переможниці 2014 року здобула Уляна Фенин родом із Коломиї, що на Івано-Франківщині.

1969151_761083360620206_8011379862094654190_n[1]

Влітку красуня з благодійною місією побувала в Україні, де відвідала три дитячі будинки та родини військових, придбала необхідні речі та подарунки них.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.