Розваги

В Івано-Франківську з різдвяним концертом виступить «Піккардійська терція»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Визнані метри співу а-капела, унікальний чоловічий колектив, голоси яких здатні замінити і найрідкісніші інструменти та захоплюють своїм кришталевим звучанням.

У Франківському драмтеатрі 15 січня о 19:00 виступить «Піккардійська Терція», пише Репортер.

Піккардійська терція у Франківську

Квитки тут: https://concert.ua/uk/event/pikkardiiska-tercija-ivano-frankivsk

«Піккардійська Терція» – унікальний колектив для української музичної культури. Вокальна формація є ровесником незалежності України. Музиканти мають понад чотири сотні музичних творів у репертуарі та п’ятнадцять різножанрових альбомів – внесок «Терції» у пісенну культуру України та світу. На хітах «піккардійців» «Старенький трамвай», «Пустельник», «Берег ріки», «Нехай», «Сад ангельських пісень» виросло не одне покоління українців.

Піккардійська терція

Учасники колективу – володарі найпрестижнішої в Україні культурно-мистецької премії – Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужені артисти України Володимир Якимець, Ярослав Нудик, Андрій Капраль, Роман Турянин, Андрій Шавала та Богдан Богач.

Концерт «Піккардійської Терції» в Івано-Франківську відбудуться у наймагічніші дні року – під час різдвяних свят й будуть наповнені особливою атмосферою, обіцяють організатори.

Наш концерт відбудеться в період різдвяних свят. Тому без колядок та різдвяних пісень, як традиційних, так і авторських, не обійдеться. Звичайно, що виконаємо найкращі пісні за 30 років, що ми зробили. Також готуємо музичні сюрпризи та прем’єри. У цей нелегкий час ми хочемо подарувати усім трішки тепла, світла і надії. Звичайно, що наш ювілей буде тихий, адже насамперед треба відсвяткувати Перемогу, – запрошують на концерт «піккардійці».

Зараз «Піккардійська Терція» активно виступає з благодійними концертами та збирає кошти для наших захисників. Івано-Франківська подія не стане винятком.

Піккардійська терція

Зараз частина гонорару із наших концертів йде на допомогу армії. У нас багато знайомих, які зараз на фронті і перш за все ми допомагаємо їм тими речами, що потрібні. Без сумніву, беремо участь у всіх концертах на підтримку ЗСУ. Матеріально чи духовно завжди готові прийняти участь. Віримо у перемогу, донатимо на ЗСУ і підтримуємо українську армію! Пам’ятаймо – найтемніша ніч саме перед світанком! – розповів про діяльність «Піккардійської Терції» Володимир Якимець, один з учасників вокальної формації.

Окрім Івано-Франківська, Терція з чарівною різдвяною програмою виступить у містах західної України: 10 січня – Львів, 11 січня – Рівне; 12 січня – Луцьк; 13 січня – Тернопіль; 15 січня – Івано-Франківськ; 16 січня – Чернівці.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.