Розваги Світ

UrbanSpace100 у Франківську зібрав сто власників

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сто прогресивних, небайдужих людей стали співзасновниками першого в Україні громадського ресторану, який віддаватиме прибуток на реалізацію міських проектів. Дуже різні люди, що займаються різною діяльністю, з різних міст — Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Одеса, Львів, Київ, Хьюстон (США), Чикаго (США), Москва, повідомили на сторінці проекту у соцмережі.

10485239_1449751158616451_8763037896526594454_n[1]

Всіх їх об’єднало єдине бажання — розвивати міське середовище Івано-Франківська та громадську активність в компанії однодумців. І робити це в цікавому форматі сучасного ресторану.

Вони виступили меценатами проекту, який генеруватиме кошти для громади міста, об’єднались, щоб створювати і змінювати, вклали частину своїх коштів, розуміючи, що насправді отримають більше. Розвиватимуть невелике, комфортне для проживання, улюблене для кількох сотень тисяч людей місто, щоб допомогти розвиватись Країні.

Нараз вже затвердити проект закладу та в грудні планують відкрити ресторан. UrbanSpace100 відкриті до партнерства, тому всі-всі, хто хоче долучитись в якості бізнес-партнерів — з’вязуйтесь із нами.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.