Розваги Соціум

У Франківську зварять 4 тонни банушу – готується новий рекорд

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Під час новорічно- різдвяних свят у Франківську мерія планує встановити ще один рекорд – зварити 4 тонни банушу. Для цього локомотиворемонтний завод кує великого казана.

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків у ефірі радіо “Західний полюс”, пише “Репортер“.

Попередньо масове приготування банушу заплановане на 11 січня. На афішах міського голови повідомлялося, що рекорд встановлюватимуть на Вічевому майдані позаду фонтану. Однак, ймовірно, місце можуть змінити.  Якщо хочете спробувати рекордної страви – слідкуйте за анонсами.

“Будемо бануш варити. Думаю, зваримо чотири тонни банушу. Локомотиворемонтний завод кує великого казана, – везти його доведеться краном, – говорить Руслан Марцінків. – Місце визначаємо, щоб не спалити місто. Один раз вже спалили, коли варили повидло – це історичний факт”.

У прес-службі міського голови згодом уточнили, що наразі планується зварити лише рекордну тонну банушу.

Нагадаємо, у середу, 25 грудня, Івано-Франківськ встановив рекорд з наймасовішого трембітання – у дійстві взяло участь 146 учасників.Трембіти збирали з усієї України. У репетицях брали участь близько 60 людей.

https://www.facebook.com/zahpolus/videos/577219843114084/

Мер додає, що на Різдво місто планує ще одне масове дійство ходу з рекордною кількістю зірок. За його словами, такі рекорди потрібні перш за все, щоб популяризувати Франківськ і розповісти про нього країні.

“Хочемо перебити рекорд за кількістю вифлиємських зірок – ми вже готуємо 400 зірок, – говорить Марцінків. – У палаці Потоцьких на рекорді з трембітами були майже всі національні канали. Відповідно, це – промоція Івано-Франківська. Такі акції прославляють наше місто. Рекорди робляться для того, щоб про Франківськ почули жителі цілої України і приїжджали до нас”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.