Розваги Світ Фото

У Франківську створили урбаністичне “прозоре” радіо

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківський проект “Тепле місто” створює “Urban Space Radio” – скляну радіостудію, що буде інтегрована у простір громадського ресторану “Urban Space 100”, пише biggggidea.

srtyhj

«Urban Space Radio» має підвищити рівень залученості громадськості до процесів розвитку нашого і ваших міст. Це досягатиметься через створення незалежного і на 100% прозорого медіа-каналу. Прозорість і публічність радіостанції буде інституційною та фізичною, адже її скляна студія буде розташована у публічному просторі – громадському ресторані «Urban Space 100» у центрі міста. За конструкцією така радіостудія буде унікальною та єдиною в Україні.

«Відвідувачі зможуть спостерігати за розмовами через прозорі стіни студії, передавати свої запитання, подавати невербальні сигнали схвалення або заперечення, розмовляти і взаємодіяти з ведучими під час музичних пауз та нашими гостями – громадськими активістами, митцями, представниками різних соціальних груп, підприємцями, студентами», – каже Юрій Филюк, керівник управлінської команди платформи «Тепле Місто».

Радіо мовитиме в інтернеті, в «Urban Space 100», а також частково в FM-діапазоні у партнерстві з відомою міською станцією. Записи ефірів можна буде безкоштовно прослухати на популярному подкаст-сервісі. В ефірі – сучасна та якісна українська музика, власні інформаційні програми, в першу чергу розмовного жанру про актуальні проблеми міст та кейси їх вирішення.

Ви вже можете слухати «Urban Space Radio», яке працює у тестовому режимі.    

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.