Розваги

У Франківську проводитимуть ярмарки місцевих та приїжджих виробників

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківську запустили проєкт з підтримки місцевих та релокованих малих і середніх крафтових виробників, які відновлюють свою діяльність після переїзду.

Про серію заходів в рамках проєкту «RIDNI: Об’єднання та взаємодопомога місцевих та переміщених виробників крафтової продукції» розповіла команда проєкту у вівторок, 15 листопада, пише Репортер.

У Франківську будуть ярмарки крафтових виробників

Проєкт має кілька напрямків, які допомагають крафтовим виробникам більше розказувати про свою продукцію. Це серія ярмарків, робота інтернет-магазину, додатково передбачають провести кілька навчальних тренінгів. А також в межах проєкту будуть сприяти тому, щоб люди кооперувалися.Власне проєкт представляє один з продуктів – подарунковий бокс, який поєднує продукцію різних виробників.

Читайте: М’ясо без запаху, сир без лактози. На Долинщині є овеча ферма, де пригощають по-бойківськи

Вже цього тижня, 18 листопада, в Івано-Франківську на вулиці Вітовського відбудеться крафтовий ярмарок, до участі в якому запрошують малих та середніх виробників харчових продуктів.

Франківським підприємцям допоможуть розвивати бізнес

Як розповіла одна із засновниць Франківського крафтового ярмарку Наталія Пальчак, на заході представлять свою продукцію близько 20 місцевих та релокованих виробників. Для них це можливість розповісти про себе і знайти нових клієнтів. А для франківців та гостей міста – спробувати щось нове і смачне, розширити свої гастрономічні горизонти.

Наступні крафтові ярмарки відбудуться незабаром в Івано-Франківську, а 20 листопада такий же ярмарок пройде у Львові.

Читайте: Місцеві й приїжджі. Як відкрити бізнес у Франківську навіть під час війни

Реєстрація на участь у крафтовому ярмарку ще відкрита. Виробники можуть зареєструватись за посиланням.

Крафтові бізнеси на Прикарпатті

За словами координаторки проєкту Ірини Фіщук, проєкт включає ще кілька складових – заходи з налагодження контактів, навчання та допомогу у збуті продукції.

Бранчі та тренінги

Зокрема, тематичні бізнес-бранчі, де місцеві та релоковані крафтові виробники можуть познайомитись, обмінятись досвідом та знайти партнерів. Також навчальні тренінги щодо стандартів якості продукції та можливість розмістити свої продукти для передзамовлення та продажу в Інтернет-магазині.

Окрім того, в рамках пресконференції презентували крафтовий бокс – невеликий подарунковий набір крафтових продуктів у презентаційному пакуванні. Для більшої промоції нашого краю та локальних виробників підприємці об’єдналися і створили спільний продукт – крафтовий бокс.

Варіантів його вмісту є декілька і придбати його можна буде на ярмарку, а незабаром і в інтернет-магазині.

Розвиток бізнесу на Франківщині - ярмарки, допомога

Частина заходів проєкту відбувається на Івано-Франківщині, інша частина – у Львівській області. Метою проєкту є зміцнення спроможності місцевих установ для підтримки релокації та безперервності функціонування бізнесу. А також – забезпечення доступу місцевих та переміщених підприємств, що постраждали від війни, до механізмів швидкої допомоги.

Захід реалізують умежах проєкту «Підтримка підприємців і життєзабезпечення», який фінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Львівською та Івано-Франківською міськими радами та обласними військовими адміністраціями.

Авторка: Євгенія Ступ’як

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.