Відео Розваги Світ

«Новий театр» кличе франківців на прем’єру в День закоханих (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Новостворений комунальний театр «Новий театр» презентує нову виставу «Інша». Прем’єру запланували в Івано-Франківську до Дня закоханих.

П’єса сучасного американського автора Ніла Лабута «Жирна свиня» постане у постановці художнього керівника театру Тараса Бенюка.

«Це п’єса про кохання, але в непростих обставинах. У виставі піднімається гостре соціальне питання – проблема зайвої ваги», – розповідає режисер Тарас Бенюк.

За мотивами п’єси, головна героїня Елен, яка страждає від зайвої ваги, закохується у молодого багатія Тома. На щастя дівчини почуття взаємне. Проте на заваді стають соціальні стереотипи та думка оточуючих.

«Це вистава про боротьбу з соціальними стереотипами та справжні почуття», – додає режисер.

У виставі головні ролі грають молоді актори, ще студенти Прикарпатського університету.

Найскладніше, каже режисер, виконавиці головної ролі Анні Садосі відчути на собі, пережити і «приміряти» на себе «зайву вагу».

«Зараз всі прагнуть ідеалу. Але секрет – бути собою. Цього мене й навчила головна героїня, яку я граю», – каже акторка Анна Садоха.

Виставу театрали, окрім прем’єри 14 лютого, обіцяють показувати щомісяця. Покази відбуватимуться в Театрі ляльок, що на вулиці Незалежності, 10. Потрапити на виставу можна за запрошеннями. За деталями просять звертатися на сторінку театру в соціальних мережах.

Також молоді театрали обіцяють здивувати франківців ще трьома новими постановками.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: