Розваги

Кожна людина має право на рок-н-ролл. Держкіно профінансує документальний фільм про франківський комунальний хор

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією Jay Films Production контракт про надання державної фінансової підтримки документального фільму Надії Парфан «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго».

Проект стрічки став одним із переможців 10-го конкурсного відбору Держкіно. Режисером та автором сценарію «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» є режисерка з Франківська Надія Парфан, продюсерами – Ілько Гладштейн та Юлія Синькевич, повідомляє ДержКіно України.

До теми: “Незалежність – це можливість займатися кіно і мистецтвом”, – режисерка з Франківська Надія Парфан (ВІДЕО)

Проект «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго»отримав фінансування  серед неігрових фільмів.  Комісія оцінила стрічку в 39,17 балів. Бюджет стрічки – 1 млн 69 тис грн. Державна фінансова підтримка становитиме 100%.

 “Щоосені Україна переживає маленький армаґедон за назвою «опалювальний сезон». Головний удар падає на комунальників, які, під шквалом скарг, змушені рятувати застарілі комунікаційні споруди. Вони закручують гайки, латають діри в трубах та… співають!” – йдеться в описі стрічки.

Як зазначила режисерка стрічки Надія Парфан: «Кожна людина має право на рок-н-ролл – включно з диспетчером аварійної служби, який відповідає на розгнівані телефонні дзвінки про холодні батареї. Ця історія про маленьку людину, яка тримає в руках вирішальне суспільне благо – тепло».

До теми: Творці фільму «Кіборги» – люди тижня за версією «Репортера»

Завершення виробництва фільму заплановане на середину 2018-го року.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.