Розваги

Комедія про обмін тілами з Поляковою та Dzidzio

Google+PinterestLinkedInTumblr
Вже стільки було комедій про обмін тілами, починаючи з австралійського фільму «Їх поміняли тілами» і закінчуючи російської франшизою «Любовь-морковь», але заїжджена ідея досі не дає кінематографістам спокою.

На цей раз обмін тілами влаштують українські мувімейкери. Як повідомляє прес-служба компанії FILM.UA Group, студія KINOROB спільно з паблісіті-агентством Secret Service Entertainment Agency запускають у виробництво сімейну комедію під назвою «Зірки по обміну».

За сюжетом зірки шоу-бізнесу Поля Молякова і Хома Михайлівський, закляті конкуренти на сцені, загадковим чином виявляються в тілі один одного. Щоб повернутися назад в власні тіла, їм доведеться вирішити сімейні та романтичні проблеми свого суперника.

Як неважко здогадатися, Полю зіграє Оля Полякова, а Хому – Михайло Dzidzio Хома, які раніше вже з’являлися на одному екрані в комедії «Свінгери 2».

У режисерському кріслі знаходиться Олексій Даруга. Дата релізу поки не повідомляється. Як і інші дані по фільму поки що є не відомими.

Поки що плануємо згадати інші комедії про обмін тілами які є досить відомими, як серед українських глядачів так і серед іноземної публіки.

Отже фільми про обмін тілами:

Чумова п’ятниця

Втомлена мати та її дочка не уживаються разом. Коли вони міняються тілами, кожен змушений пристосовуватися до життя іншої, як це буде відбуватися на фоні конфлікту поколінь побачите у фільмі.

Хочу як ти

У центрі сюжету комедії – двоє друзів Мітч і Дейв. Колись ці хлопці були нерозлучними товаришами, але дитинство закінчилося і вони виросли і стали кардинально різними чоловіками. Дейв уже має дружину і троє дітей, заробляє кошти на відповідальній роботі. Мітч ж навпаки, проводить дні з різними дівчатами, покурюючи травичку і особливо не піклуючись про завтрашній день. Досить цікава та неординарна комедія про обмін тілами.

Ціпонька

Одного разу прокинувшись вранці, популярна, але дуже неприємна в спілкуванні, примадонна однієї середньої школи, зрозуміла, що вона стала … тридцятирічним чоловіком, м’яко кажучи, зовсім не фотомодельної зовнішності. У той час, як вона намагається зрозуміти, чому все це сталося, і як вона зможе повернути свою колишню зовнішність, дівчина починає усвідомлювати наскільки поверхневою і недалекої вона була раніше.

Їх поміняли тілами

У цій комедії про обмін тілами в центрі подій не мати з дочкою, друзі чи знайомі, а пара закоханих. Погодьтеся сюжет досить цікавий і може бути доволі закрученим. До речі цей сюжет може бути схожим до майбутньої української комедії про обмін тілами.

Варто згадати і такі фільми як “Хлопчик в дівчинці”, “Загадай бажання”, “Дев’ять життів” та “Прелюдія до поцілунку”.

Сподіваємося після перегляду усіх перерахованих фільмів у вас будуть позитивні враження від комедій. А український фільм вразить вас ще більше.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.