Розваги

Гриль барбекю: найкращі моделі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Електрогриль дозволяє смажити, випікати або тушкувати безліч страв як вдома, так і на свіжому повітрі. Оскільки при обсмажуванні не застосовується жир, їжа буде не такою калорійною, як при звичайному смаженні, і більш корисною – ближче до приготованої на пару. Інтернет-магазин компанії Грилекс пропонує купити гриль для стейків преміум класу, а тому варто розібратися з тим, чим вони відрізняються, за якими параметрами їх вибирати.

Типи електрогрилів

Електрогрилі діляться на наступні типи:

1. Відкритий – являє собою нагрівальний елемент і поверхню для смаження. Застосовувати в  будинку такий електрогриль можна тільки під витяжною вентиляцією, в іншому випадку приміщення наповнять дим і запах.

2. Закритий – в ньому дві пластини, одна служить поверхнею для смаження, а друга накриває продукти зверху. Менше поширення диму і запахів – тільки один з плюсів, крім цього електрогриль закритого типу забезпечує більш рівномірне прожарювання, створюючи тиск на продукти зверху.

3. Комбінований – поєднує плюси двох попередніх типів, оскільки використовувати такий пристрій можна в двох режимах: як у відкритому, так і в закритому.

Виділяють також стаціонарні і переносні електрогрилі. Перші не передбачають можливість постійно носити їх з місця на місце, а ось другі можна возити з собою, наприклад, при виїзді на природу. Головне – потурбуватися про доступ до електроенергії. Зате стаціонарні більш потужні і надійні, часто вони дозволяють приготувати більше їжі за раз і підійдуть для великих компаній. Діляться на настільні і підлогові.

Матеріал робочої поверхні

Друга важлива деталь, на яку слід звернути увагу при підборі пристрою – матеріал, з якого виготовлена робоча поверхня. Є три варіанти:

1. Метал, як правило нержавіюча сталь. Це довговічний матеріал, який характеризується швидким нагріванням і охолодженням. Він має антипригарне покриття, щоб смажити без застосування масла, але якщо воно неякісне, то може швидко почати облазити.

2. Чавун – він багато важить, але зате не деформується, тепло по поверхні буде добре розподілятися і зберігатися надовго. Чавунні електрогрилі коштують дорожче, але і готувати з ними приємніше.

3. Натуральний камінь – довго зберігає тепло, забезпечує рівне і глибоке прожарювання.

Які параметри враховувати при покупці?

Тип гриля і матеріал його робочої поверхні – основні параметри, на які варто орієнтуватися при виборі електрогриля. Але це не означає, що слід обмежуватися ними – є ще й маса інших, і на них також варто звернути увагу.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.