Розваги Світ

Франківський ресторан Fabbrica отримав срібло міжнародної премії Пальмова Гілка 2015

Google+PinterestLinkedInTumblr

Ресторан Fabbrica, який знаходиться в Івано-Франківську, здобув срібну нагороду міжнародної ресторанної премії “Пальмова Гілка 2015″. Бронза дісталась чернігівському “Хряку”, а золото отримав “Любимый Дядя”, що у Києві, повідомляє kyiv.restaurantnews.com.ua

fabricca1[1]

До теми. Франківський ресторан Fabbrica потрапив у short-list міжнародної премії Пальмова Гілка 2015

Премія “Пальмова Гілка” за кращу ресторанну концепцію була заснована у Франції в 1993 році Даніелем Мажонші (засновником ресторанної мережі Chantegrill та ресторану Mundaka). Щорічно її вручає авторитетний міжнародний клуб професіоналів ресторанного бізнесу Leaders Club International на чолі з президентом Юргеном Штрассером.

У short list увійшли 12 концепцій, найбільш сильних, яскравих і ті, які максимально відповідають критеріям премії. Трьох переможців визначать на церемонії “Пальмової Гілки” самі учасники церемонії, представники ресторанної індустрії, постачальники, журналісти.

Щорічно за статус кращої ресторанної концепції змагаються ресторани Франції, Бельгії, Швейцарії, Німеччини, Люксембургу та Росії, а в недалекому майбутньому — Ірландії, Туреччини. Цього року договір про створення підрозділу Leaders Club Ukraine підписали з RestoPraktiki. Це означає, що історія української “Пальмової Гілки” почалась у 2015 році.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.