Розваги Світ

Франківський ресторан Fabbrica потрапив у short-list міжнародної премії Пальмова Гілка 2015

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ресторан Fabbrica, який знаходиться в Івано-Франківську, потрапив у short-list міжнародної ресторанної премії “Пальмова Гілка 2015”.

fabricca[1]

“Рада за нас, рада за команду Fabbrica, каждый финалист просто лучшее, что есть в Ураине”, – написала HR-менеджер закладу.

Премія “Пальмова Гілка” за кращу ресторанну концепцію була заснована у Франції в 1993 році Даніелем Мажонші (засновником ресторанної мережі Chantegrill та ресторану Mundaka). Щорічно її вручає авторитетний міжнародний клуб професіоналів ресторанного бізнесу Leaders Club International на чолі з президентом Юргеном Штрассером.

Leaders Club Ukraine, прийнявши і обробивши усі заявки номінантів на першу в Україні “Пальмову Гілку” ресторанного бізнесу, назвав імена фіналістів:

1. Каркас, Київ
2. Любимый Дядя, Київ
3. Хряк, Чернігів
4. Fabbrica, Івано-Франківськ
5. ПРАВDА, пивний театр, Львів
6. Вулична Їжа, Київ
7. Vagano Hooligano, Київ
8. Parovoz Speakeasy, Київ
9. TheBurger, Київ
10. Lisopylka, Київ
11. Кіфлик, Київ
12. Бодега 2 Карла, Одеса

Ім’я переможця дізнаємось вже 1 жовтня. У short list увійшли 12 концепцій, найбільш сильних, яскравих і ті, які максимально відповідають критеріям премії. Трьох переможців визначать на церемонії “Пальмової Гілки” самі учасники церемонії, представники ресторанної індустрії, постачальники, журналісти.

Щорічно за статус кращої ресторанної концепції змагаються ресторани Франції, Бельгії, Швейцарії, Німеччини, Люксембургу та Росії, а в недалекому майбутньому — Ірландії, Туреччини. Цього року договір про створення підрозділу Leaders Club Ukraine підписали з RestoPraktiki. Це означає, що історія української “Пальмової Гілки” почалась у 2015 році.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.