Розваги Фото

Франківський драмтеатр показав online-провокацію “Інтимна зона”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
22-23 грудня у Франківському драмтеатрі молоді актори показали online-провокацію “Інтимна зона” за мотивами п’єси Володимира Винниченка “Закон”.

Режисер вистави Ростислав Держипільський розповів, що ця постановка стала для нього незвичним експериментом. У ньому він вирішив задіяти не лише камерну сцену драмтеатру, а й вулицю. Дійство там глядачі могли бачити крізь вікна.

У виставі порушені гострі питання сьогодення: аборти, безпліддя та сурогатне материнство, пише Курс. Вистава має на меті ініціювати діалог, поставити перед глядачем питання, на які суспільство поки що не має відповіді, а тема була актуальною ще близько сотні років тому, коли Винниченко писав свою п’єсу.

За статистикою МОЗ, щорічно близько 200 тисяч жінок в Україні переривають вагітність, причому 60% з них – за власним бажанням. Найчастіше аборти роблять 17-річні дівчата, що стає причиною подальшого безпліддя.

Вистава стала сценічним дебютом для молодих акторів, цьогорічних випускників курсу Держипільського. Режисер каже, що вистава була дипломною роботою курсу. Але в університеті її ставили у класичному форматі. На сцені театру постав новий формат.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.