Розваги

FIINKA випустила кліп на пісню “Довбуш”, з якою піде на Нацвідбір Євробачення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Співачка з Івано-Франківська Ірина Вихованець, яка виступає під псевдонімом FIINKA, оприлюднила кліп на пісню “Довбуш”. Саме з нею вона виступатиме на Нацвідборі “Євробачення 2023”.

Як пише FIINKA у Facebook, її надихнула легендарна після про Довбуша “Ой попід гай зелененький”, пише Репортер.

FIINKA випустила кліп на пісню "Довбуш"

Я написала пісню «Довбуш» на основі легендарної пісні про Довбуша «Ой, попід гай зелененький». Ми створили музику з максимальним збереженням гуцульської автентики в сучасному контексті. Написала я то всьо за два дни до почєтку войни. Коли вже москальські танки стояли на наших границах, – пише Ірина Вихованець.

За словами співачки, вона усвідомлює свою відповідальність і якщо їй випаде місія представляти Україну, намагатиметься зробити це гідно.

Шє я хочу, шоб Європа почула, єк шє може звучати Україна. Я хочу, шоб ввес світ почув про гуцулів, шоб не стояло більше питання – а на якій мові вона говорит? Шоб всі розуміли, шо це – прекрасний, унікальний говір української мови, яким розмовляв наш герой Довбуш, яким писав Стефаник, який звучить у легендарному фільмі «Тіні забутих предків», – пише FIINKA. – За цим говором стоїт величезний пласт культури. Я хочу, шоб люди почали цікавитись Гуцульщиною, я хочу, шоби люди зачєли направду цінувати і шінувати своє. От тогди й буде нашя перемога. По всіх фронтах!

Читайте: «Та пісня спочєтку якась благословенна» – Фіїнка про свій похід на Євробачення

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.