Відео Розваги Світ

«Чотири весілля»: франківчанка вийшла заміж у гіпсі (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

26-річна Ліляна з Івано-Франківська, яка стала учасницею романтичного реаліті-шоу «4 весілля» на «1+1», вийшла заміж з гіпсом на нозі. Дівчина отримала перелом пальця на нозі напередодні свого найочікуванішого свята – власного весілля.

4 весілля Ліляна Івано-Франківськ (4)

«Ніхто й не думав, що за день до весілля я можу зламати палець, і весілля може взагалі не відбутися. Лікар сказав, що не можна багато рухатися, але якщо Ваня буде носити мене на руках, то можна грати весілля», – каже Ліляна.

Проте така прикрість не стала на заваді святковому настрою наречених, адже коханий Ліляни Іван запевнив дівчину, що готовий носити її на руках хоч ціле життя.

Цікаво, що від знайомства Ліляни та Івана до весілля була лише одна зустріч. Наречений зізнався, що покохав дівчину тієї миті, коли їхні погляди зустрілися вперше. Знакова для цієї молодої родини зустріч сталася на Святвечір, коли Ліляна прийшла навідати свою подругу до хостелу, де і зустріла Івана. А вже, побачивши дівчину втретє, хлопець подарував їй обручку з діамантами та запропонував одружитися.

«Так швидко і непередбачувано. Я навіть не подумала, що може бути така історія, як в нас», – згадує Ліляна.

Між рідними містами закоханих 1288 кілометрів, адже Іван – з міста Лисичанська, а Ліляна – з Івано-Франківська. Проте велика відстань не стала на заваді коханню пари.

Незважаючи на гіпс на нозі нареченої, весілля відбулося. Іван не тільки носив Ліляну на руках впродовж всього свята, але і сам вибирав сукню для неї. Звичайно, хлопець особливу увагу приділив декольте.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні