Політика

Запитай у влади (16.02.2012)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ігор, програміст:— У дворик по вулиці Манюха, що біля «п’яного» базару в Івано-Франківську, заїздять автомобілі, газують там і паркуються. У дворі граються діти. Там стоїть шлагбаум і табличка, на якій написано, що в’їзд заборонено. Але авто все одно заїжджають. Ми вже зверталися всюди. ДАІ каже, що не можуть нікого оштрафувати, бо тут не порушено правил дорожнього руху. Хто може законно зобов’язати тих водіїв не заїздити у двір і не ставити там свої автомобілі?Степан Кукула, керівник інспекції з благоустрою:— Двір для в’їзду машин не заборонений. Наша інспекція не має до цього відношення. Ми ж не можемо поставити там інспектора, який би пропускав машини лише тих, хто там мешкає? Єдиний вихід – самим закрити двір. Для цього нехай звертаються у будинковий комітет, до комісії з безпеки руху, аби там дали дозвіл можливого перекриття вулиці з одного боку чи з двох. Можливо, їм там запропонують щось інше. Там між будинками є проїзд, тож нехай виїжджають звідти, а з іншого боку перекриють наглухо. Іншого варіанту немає. Але у дворі точно має бути забезпечений проїзд для швидкої допомоги чи пожежної машини!

Пан Василь, пенсіонер:
— У минулому номері «Репортера» було написано про те, що з мешканців будуть брати плату за обігрів під’їздів – і не тільки з тих, хто користується централізованим опаленням, а й із тих, хто на індивідуальному. А в нашому будинку – вул. Пулюя, 6, третій під’їзд – батарей взагалі немає, стоять заглушки. У під’їзді холодно, як на вулиці. Ми теж будемо платити? Яким чином у «Теплокомуненерго» рахуватимуть оплату за опалення під’їздів, наприклад, таких, як наш?

Ігор Угриновський, заступник начальника «Теплокомуненерго»:
— Там, де батарей немає, плата за обігрів під’їздів братися не буде, лише там, де вони є. Таких будинків у Івано-Франківську – третина. У решти опалення або відсутнє, або неналежне. Тут навіть не йде мова, аби була батарея і вона була гарячою. Має бути плюсовий баланс згідно з нормативними документами – в залежності від типу будинку температура у під’їзді має бути від 12 до 15 градусів.

Є така температура – будемо брати плату. Її визначатимуть у відсотковому співвідношенні. 1% – за площі загального користування. Тобто, якщо лічильник показав 100 гігакалорій, то 1 Гкал потрапляє на місця загального користування. І цей показник розподіляється у відсотковому співвідношення до площі квартир. Наприклад, з однокімнатної квартири – 3 грн. за опалення місць загального користування, з двокімнатної – 5 грн., трикімнатної – 7 грн.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.