Політика

Ватикан знову готовий виступити посередником у перемовинах рф з Україною

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ватикан знову підтвердив, що готовий зробити все можливе для посередництва і припинення війни росії проти України. Про це повідомляє УП з посиланням на італійську газету La Stampa.

Ватикан готовий виступити посередником у перемовинах рф з Україною

Так, на запитання, чи готовий Ватикан виступити в ролі мирного посередника і прийняти в себе ймовірні переговори, Папа Франциск відповів наступним чином:

Як ми підтверджували протягом місяців і як неодноразово заявляв кардинал Держсекретар Паролін, Святий Престол готовий зробити все можливе для посередництва і припинення конфлікту в Україні.

Водночас він уточнив, що Ватикан цінує будь-який проблиск, який може призвести до реального припинення вогню і реальних переговорів. Він також підтвердив прихильність “гуманітарній підтримці народу змученої України”, який він “носить у своєму серці разом із його стражданнями”.

Читайте: Мистецтво в пікселях. Франківців кличуть купити картини, щоб допомогти ЗСУ

Франциск зазначив, що Святий Престол розбудовує “мережу контактів, що могло б сприяти зближенню сторін і пошуку рішень”, і “робить усе, що має, щоб допомогти полоненим”.

Читайте: Папа Римський звернувся до путіна та Зеленського і закликав до мирних переговорів

У середині березня Ватикан уже висловив готовність до будь-якого посередництва, яке може посприяти миру в Україні.

У жовтні Папа Римський Франциск у недільній проповіді також звернувся до російського диктатора путіна та українського президента Володимира Зеленського. Папа закликав путіна «спинити спіраль насилля та смерті» в Україні. Зеленського він попросив бути відкритим для «серйозних пропозицій щодо миру».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.