Політика

Уповноважена з гендерних питань хоче, щоб в СБУ перевірили Івано-Франківську облраду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Урядова уповноважена з питань гендерної політики Катерина Левченко звернеться до Служби безпеки України у зв’язку з поширенням в обласні та міські ради звернень із закликами захистити «інституцію сім’ї».

Про це Левченко повідомила в ефірі Громадського радіо, пише “Репортер”.

«У понеділок такий лист буде відправлений до СБУ», — сказала вона.

За словами Левченко, вона має щонайменше два такі документи. Один із них надійшов до депутатів Івано-Франківської обласної ради.

Пізніше на основі цього паперу вони звернулися до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів та Ради національної безпеки і оборони, розповіла вона.

До теми: Депутати проти геїв. Франківська облрада готується здивувати черговим зверненням

За інформацією Левченко, документи однакового змісту поширюються невідомими по багатьом обласним та місцевим радам України. На її думку, це загрожує національній безпеці.

«Це не написано івано-франківськими депутатами. Це спланована акція, яка загрожує національній безпеці. Саме ця акція загрожує, а не Стамбульська конвенція і не закон України про забезпечення рівних прав для жінок і чоловіків або про запобігання дискримінації, — вважає Катерина Левченко – Одразу скажу, що звернення не відповідає Конституції, але, звичайно, треба робити більш грунтовний аналіз. Можна це назвати «Назад у СРСР». Таке враження, що люди приїхали з РФ, де досі сьогодні відмовляються визнати права людини».

Натомість секретар РНБО Олександр Турчинов  на своїй сторінці у мережі Facebook публічно підтриматв позицію депутатів Івано-Франківської обласної ради, “що виступили на захист сімейних цінностей, на захист українських дітей від пропаганди збочень”.

“Аналогічні заяви підтримали більшість депутатів з 11 обласних та понад півсотні міських та районних рад. Впевнений, що з цією позицією можуть солідаризуватися всі представницькі органи місцевого самоврядування нашої країни.

Водночас мене, м’яко кажучи, здивувала позиція урядової уповноваженої з питань гендерної політики, яка звернулася до Служби безпеки України з вимогою знайти і покарати ініціаторів рішень місцевих рад на захист сімейних цінностей”, – пише Турчинов.

Нагадаємо, депутати Івано-Франківської облради звернулися до президента, Верховної Ради, Кабінету Міністрів та Ради національної безпеки і оборони із закликом захистити «інституцію сім’ї» в Україні.

Депутати вимагають не допустити ухвалення Закону «Про цивільне партнерство», виключити з текстів підручників норми і положення про статеве виховання, що ставлять за мету «подолання ґендерних стереотипів», зупинити спроби ратифікувати Конвенцію Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству (Стамбульської конвенції).

Серед вимог також є заборона проведення маршів рівності, фестивалів квір-культури та ухвалення закону «Про заборону пропаганди гомосексуалізму».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.