Політика

Росія вже зазнала втрат в Україні, як СРСР в Афганістані – розвідка Британії

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
За перші три місяці війни в Україні кількість загиблих у Росії, ймовірно, є такою самою, як у Радянського Союзу за час його дев’ятирічної війни в Афганістані.

Як повідомляє ЄП, про це йдеться у щоденному огляді британської розвідки про війну. Огляд публікує Міноборони Британії, пише Репортер.

втрати росіян розвідка Британії новини Івано-Франківська

До такого високого рівня втрат, який продовжує зростати під час наступу на Донбасі, призвело поєднання поганої тактики на малих висотах з обмеженим прикриттям з повітря, відсутністю гнучкості та командного підходу, який готовий посилювати невдачі та повторювати помилки, – відзначається у зведенні.

Читайте: Ціни на пальне – до небес. Чи збільшаться тарифи на проїзд у Франківську

Розвідка Британії наголошує: російська громадськість у минулому виявляла чутливість до втрат, понесених під час воєн за вибором. Тому в міру зростання кількості жертв в Україні втрати ставатимуть дедалі очевиднішими, а суспільне невдоволення війною та бажання його озвучити можуть зрости.

Головний дипломат Європейського союзу Жозеп Боррель заявляв раніше, що, якщо цифри та звіти підтвердяться, то російські війська могли встановити світовий рекорд втрат армії, яка здійснила вторгнення.

Не до свята. Як на Прикарпатті випускники готуються прощатися зі школою у воєнний час

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні