Політика

Постанова про перелік міст Донбасу з особливим самоврядуванням вступила в силу

Google+PinterestLinkedInTumblr

Постанова Верховної Ради про визначення окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей, в яких запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування, вступила в силу.

У середу вона була опублікована офіційною парламентською газетою“Голос України”, пише УП.

Згідно з документом, до окремих населених пунктів Донбасу тимчасово запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування.

У постанові сказано, що вона прийнята з метою реалізації Мінського протоколу від 5 вересня 2014 року, Мінського меморандуму від 19 вересня 2014 року і Мінського “Комплексу заходів” від 12 лютого 2015 року, резолюції Ради Безпеки ООН від 17 лютого 2015 року № 2202, а також відповідно до закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донбасу.

Як відомо, Рада прийняла закон про особливості самоврядування в окремих регіонах Донбасу 17 березня. Тоді ж Рада внесла зміни, згідно з якими закон вступить в силу лише після місцевих виборів, які пройдуть на Донбасі за українськими законами.

Крім того, депутати визнали ці території тимчасово окупованими. Як відомо, на окупованих територіях проводити вибори не можна.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.